מודעות ורוחניות

נקודות אור

כדי להכניס חופש ושמחה חיינו, חשוב לפתוח את המודעות שלנו לדברים חדשים ולדברים ישנים שטמונים בנו עמוק פנימה ולהכניס תפישות רוחניות עתיקות כדי לאפשר לכל הזרימה הזו להיכנס לחיינו ולהעשיר אותנו בחיים מלאים ומאושרים.

מאחלת לך תהליך משחרר עם הכנסת הרוח לחייך.

איך לעשות שינוי בחיים

48 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם את רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים  שמעכבים אותך ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה וחופש בחירה – ההדרכה הזו היא בשבילך.

רוחות של שינוי

38 ש"ח

ספר דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספר זה תוכלי לקרוא על הסיבות שעוצרות אותנו מהגשמה עצמית וחיים מלאים ומאושרים. תלמדי מה יעזור לך ליצור איזון בחיים שלך ואיך תוכלי להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלך כדי שסוף סוף תוכלי להרגיש שלמה ומסופקת ולחיות את החיים שאת רוצה.

להתאהב בעצמי מחדש

38 ש"ח

ספר העצמה אישית מוכר ואהוב מאת ארנינה קשתן שבו 10 תהליכים עמוקים שיעזרו לך להתחבר מחדש לעצמך ממקום אוהב יותר. הספר יעזור לך לפתוח את התודעה ואת הלב לראייה שונה לחלוטין של עצמך (ושל אחרים), יגלה לך דרכים פרקטיות ומעצימות להגדיל את יכולת ההתקרבות לעצמך, ייתן לך השראה, ובעיקר בעיקר יעצים אותך ויראה לך שהכל יכול להיות זמין ואפשרי…

4 הסכמות מהלב

{ חינם }

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן שבה תכירו את הסיבות שבגללן רוב ההבטחות שלנו לעצמנו נכשלות. תתוודעו לכוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיעות על החיים שלנו (לרוב לרעה), למה לבקש זה לא חולשה (ואיך לעשות זאת בלי להיפגע), ומה הסוד שיעזור לך לעמוד בהבטחות שלך לעצמך.

להתעורר לשנה חדשה

475 ש"ח במקום 950 ש"ח

זה קורה פעם בשנה – תוכנית התכווננות מיוחדת לנשים לקראת תחילתה של שנה חדשה. אם את רוצה להתחבר לכוחות שלך, להעלות אנרגיה, ולהתחיל שנה חדשה ברגל ימין, אני מזמינה אותך לתהליך התכווננות עמוק שיעזור לך להכניס משב רוח רענן לחייך ולצעוד לעבר הגשמת החלומות שלך (או לפחות לעבר הגשמת חלק מהם :-))

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצים גם?

הרשמו כאן בטופס למטה ותקבלו ממני מדי פעם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

three-dots
גלילה לראש העמוד