נעים להכיר

נקודת מפגש…

………

נעים להכיר. שמי הילה דוד ואני מתמחה בתקשורת במערכות יחסים.

משנת 2012 אני מלווה ומדריכה אנשים ובעיקר נשים בתהליכי שינוי, צמיחה ושיפור התקשורת הבין אישית. מאמנת אישית וזוגית מוסמכת. מגשרת ומנחה בגישת תקשורת מקרבת והמצפן, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך וומייסדת שותפה של "להתעורר לרוח, לנפש וגם לגוף" – שעוסק בפיתוח מוצרי מידע להתפתחות אישית והתעוררות התודעה.

בשנים האחרונות אני משמשת כמנהלת מקצועית במרכז מיתרים (המרכז ללימודי א.מ.ת) שבו אני גם מנחה בכירה ושותפה לפיתוח הקורס להכשרת מאמנים בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן".

אבל מעבר לתארים והתוויות, אני פשוט אישה, כמוך וכמו רבות אחרות, שעברה ועוברת את מסע החיים שלה. לומדת, נופלת וקמה. נעה, מתבוננת ומחפשת את הדרך לחיים טובים יותר – חיים מלאי הנאה ומשמעות.

אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות בשנים האחרונות זה לעזור לנשים להדליק את האור הפנימי שלהן כדי שיוכלו לחיות את החיים שמגיעים להן. חיים של עוצמה, חיבור עצמי, אהבה עצמית והמון חופש בחירה ותנועה. 

זה המסע שאני עברתי וזו הסיבה שהחלטתי להקים את "נקודות" – בית הספר לנשים מתעוררות שבו כל אישה תוכל למצוא את התשובות לשאלות שמעסיקות אותה בין אם זה קשור למערכות יחסים, התפתחות אישית, הגשמה, או כל דבר אחר שמעסיק אותה… 

עד לפני כשמונה שנים חייתי חיים שהרגשתי שהם לא שלי… לא הייתי מחוברת לעצמי, למה שאני רוצה, למי אני רוצה להיות.

החיים זרמו, לקחו אותי ואני נשאבתי לשם…לאמהות בגיל צעיר יחסית, לעבודה שלא שיקפה את היכולות האמיתיות שלי.

תכ'לס, לא ממש ידעתי מה היכולות האמיתיות שלי וגם אני, כמו נשים רבות "הלכתי לאיבוד" שנים רבות.

לא ידעתי מי אני. 

שכחתי את השמחה. את הפשטות. 

לא הייתי מחוברת לכמיהות העמוקות שלי. לעוצמות שלי… 

נכנעתי לפחד. הסכמתי לתכתיבים חיצוניים.

האמנתי שככה "צריך" לחיות, ריציתי את כולם, הייתי "נחמדה" גם כשזה לא התאים לי. חשבתי שזה מה שאני "אמורה" לעשות…

וכך שנים רבות הייתי רחוקה מעצמי. נעתי בין חיבור לחיים והתרחקות מהם.

ואז קרה "נס" החיים שלי הפגישו אותי עם משבר שעצר הכל והעיר אותי מהשינה העמוקה שהייתי שרויה בה. היום אני יכולה לראות איך היקום (או מה שזה לא יהיה ;-)) ניסה ללמד אותי שוב ושוב (גם מניסיוני האישי וגם מניסיונן של עשרות הנשים שליוויתי ומלווה) שאף פעם לא מאוחר להתעורר ולהתחיל להיות מי שאנחנו ולזרוח את האור הייחודי שלנו.

אז מתוך אותו משבר התעוררתי לעצמי ולחיים שיש בהם הרבה יותר עומק, משמעות ושמחה. בגדול התעוררתי לחיים שיש בהם אותי! האמת היא שזה מוזר לומר את זה כי זה נשמע קלישאתי אבל החוויה הפנימית היא עמוקה ומשחררת ועד שלא חווים אותה מאוד קשה להסביר את זה. 

וזה לא שאין "נפילות" ורגעים של קושי, אבל רוב הזמן משהו בפנים מרגיש מרווח, חופשי ופשוט.

היום יש לי את עצמי ובגדול!!! 

ואת זה אני רוצה גם בשבילך כי אני מאמינה בכל ליבי שלכל אחת מגיע לחיות חיים מלאי משמעות, סיפוק ושמחה. וכל אחת יכולה להשיג את זה, אם היא רק רוצה. כל אחת יכולה לעשות שינוי בחיים שלה, בדפוסים שלה וליהנות מחיים נפלאים!!!

כמה מילים חמות מנשים יקרות...

רוצה להצטרף לניוזלטר שלנו?

מלאי את הטופס כאן למטה

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן