Connect

נקודת חיבור

נעים להכיר. שמי הילה מעין דויד ואני מומחית לתקשורת במערכות יחסים וביצירת חיים שיש בהם חיבור, משמעות וחופש בחירה.

אנחנו חיים בעידן שבו יותר ויותר אנשים מתעוררים ורוצים לחוות חיים טובים יותר – חיים שיש בהם עומק, סיפוק, משמעות והנאה.

גם אני, אחרי מסע חיים מפותל ומורכב שבו למדתי איך להתחבר לעצמי ולחיות מתוך יותר ויותר חופש בחירה והגשמה, חוויתי את המעבר מחיים מצומצמים. חיים של של אילוצים, לחצים והישרדות, לחיים של בחירה, תשוקה ומשמעות. 

מסע החיים שלי גרם לי לרצות לעזור לעוד ועוד אנשים לחצות את הפחדים שלהם ולחיות אחרת, והיום התשוקה המרכזית שלי היא לתמוך גם באחרים, לעזור להם לסלול דרך חדשה וליצור לעצמם חיים שיש בהם חוויות של אושר, סיפוק, והגשמה.

התשוקה לעשות את השינוי הגדול בחיי התחילה אי שם בשנת 2012 ומאז אני מלווה ומדריכה א-נשים בתהליכי שינוי, צמיחה ושיפור התקשורת הבין אישית. 

אני מאמנת אישית וזוגית מוסמכת, מגשרת ומנחה בגישת תקשורת מקרבת והמצפן, מדריכה ללימודי NLP ודמיון מודרך (NLP Trainer) ויוזמת "נקודות" שעוסק בפיתוח מוצרי מידע להתפתחות אישית והתעוררות התודעה.

במשך 11 שנה הייתי המנכל"ית והמנהלת המקצועית של מרכז מיתרים – המרכז לתקשורת לא אלימה, שבו הייתי מנחה בכירה ושותפה לפיתוח הקורס להכשרת מאמנים בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן".

המומחיות העיקרית שלי היא לעזור לאנשים וזוגות להתחבר לעצמם ולאחרים בעזרת כלים של תקשורת מקרבת (או בשמה המקורי – תקשורת לא אלימה), NLP, נומרולוגיה ותפיסות רוחניות שונות… 

אני מלמדת איך לתקשר בצורה פשוטה ובהירה יותר כדי להצליח לרכך קונפליקטים ולייצר חיבור ואפילו אינטימיות, ובנוסף, יש לי תשוקה מיוחדת שאני מחוברת אליה מעומקי ליבי – לעזור לאנשים ובעיקר לנשים לגלות את העוצמה הפנימית שלהן, להתחבר לעצמן, לאהוב את עצמן ולקבל את עצמן בדיוק כמו שהן כדי שיוכלו לחיות חיים מלאים וטובים – כאלה שיש בהם שלווה, חופש פנימי ומשמעות.

אבל מעבר לתארים והתוויות, אני פשוט אישה, כמו רבות אחרות, שעברה ועוברת את מסע החיים שלה. לומדת, נופלת וקמה. נעה, מתבוננת ומחפשת את הדרך לחיים טובים יותר.

מניסיוני, הדבר הכי חשוב ועוצמתי שאנחנו יכולים לעשות כדי להתחיל שינוי בחיים שלנו (לטובה כמובן), הוא לקבל החלטה ברורה ולהיות מחוייבים לעצמנו ולגדילה שלנו בכל תחומי החיים. החל מיצירת בטחון עצמי, התמודדות עם פחדים וחסמים, פיתוח עצמאות ותחושת ערך עצמי וטיפוח של מערכות יחסים הרמוניות יותר.

My Story

עוד טעימה מהסיפור שלי

עד לפני כעשור חייתי חיים שהרגשתי שהם לא שלי. לא הייתי מחוברת לעצמי, למה שאני רוצה, למי אני רוצה להיות. החיים זרמו, לקחו אותי ואני נשאבתי לאמהות בגיל צעיר יחסית, לעבודה שלא שיקפה את היכולות האמיתיות שלי. תכ'לס, לא ממש ידעתי מה היכולות האמיתיות שלי וגם אני, כמו נשים רבות "הלכתי לאיבוד".

שנים רבות לא ידעתי מי אני. שכחתי את השמחה. את הפשטות. לא הייתי מחוברת לכמיהות העמוקות שלי. לעוצמות שלי… נכנעתי לפחד. הסכמתי לתכתיבים חיצוניים. האמנתי שככה "צריך" לחיות. ריציתי את כולם, הייתי "נחמדה" גם כשזה לא התאים לי. חשבתי ופעלתי לפי מה שאני "אמורה" לעשות וחייתי חיים שבהם אני רחוקה מעצמי.

ואז קרה "נס". 

החיים שלי הפגישו אותי עם משבר שעצר הכל והעיר אותי מהשינה העמוקה שהייתי שרויה בה…

היום במבט לאחור אני יכולה לראות איך היקום (או מה שזה לא יהיה ;-)) ניסה ללמד אותי שוב ושוב (גם מניסיוני האישי וגם מניסיונם של עשרות הא.נשים שאני מלווה) שאף פעם לא מאוחר מדי להתעורר, להתחבר למי שאנחנו באמת ולזרוח את האור הייחודי שלנו.

אז לשמחתי, מתוך אותו משבר, התעוררתי לעצמי ולחיים שיש בהם הרבה יותר עומק, משמעות ושמחה. בגדול אפשר לומר שהתעוררתי לחיים שיש בהם אותי! 

האמת היא שזה מוזר לי לומר את זה כי זה נשמע כמו קלישאה, אבל החוויה הפנימית היא באמת באמת עמוקה ומשחררת… מאוד קשה להסביר את זה ואני לא רוצה לנסות :-), רוצה רק להזמין אותך לידיעה העמוקה שיש דבר כזה ושזה אפשרי לכל אחת ואחד. 

חשוב לי לומר שעדיין יש לי "נפילות" ורגעים של קושי, אבל רוב הזמן משהו בפנים מרגיש מרווח, חופשי ופשוט יותר כי היום יש לי את עצמי ובגדול!!! ואת זה אני רוצה בשביל כל אדם בעולם הזה, כי אני מאמינה בכל ליבי שלכולנו מגיע למצות את החיים ולחיות חיים מלאים ומדהימים. 

כולנו יכולים להתגבר על מה שמעכב אותנו. לעשות שינוי בחיים שלנו, בדפוסים שלנו וליהנות מחיים נפלאים. צריך רק לרצות בזה. מאוד!!! וכמובן לפעול למען זה :-)

'המגדלור' שלך לשנת 2024

הכנתי לך במתנה תהליכים וידע שמושתת על תורות איזוטריות עתיקות שיכולות לתת לך נקודות של אור בתוך החושך שחווינו בשנת 2023 ולתמוך בך בשנה שתבוא עלינו לטובה.

Feedback
כמה מילים חמות מאנשים שעברו איתי תהליכים (אישיים ובקבוצה)

הילה יקרה, הבטחתי לכתוב לך את מה שהלב שלי רצה להגיד :-)

אז הנה זה… לימדת אותי שיעור מאוד חשוב באמון עצמי. הקלילות והנינוחות שבהן את מנגישה את התמיכה והידע שלך עזרו לי להבין שהאמת היא חסרת מאמץ. היא פשוטה ויפה ובהירה והיא נגישה לנו, כל עוד נבחר להתבונן בה. כל עוד נבחר להתבונן בתוכנו ("פשוט", נכון?).

הסתכלתי עלייך וראיתי מעיין נובע של אמון ואמונה. כשדיברת (לא משנה על מה) הרגשתי בך את החיבור העצמי והנוכחות. את האהבה והקבלה העצמית. כמה שזה מעורר השראה. וואו.

ועם זה אני מסיימת את התהליך. עם אמון בדרך, ביקום ובעצמי. 

תודה לך על זה 3>

פזית

הילה יקרה. התהליך שעשיתי איתך עזר לי להבין דברים שיכול להיות שידעתי אותם אבל רוב הזמן לא הצלחתי לקבל אותם. בעזרת התהליך שעברתי, אני יותר מסוגלת לקבל את הדברים מתוך הבנה שלמה שזה מה שנכון בשבילי היום וזה עושה לי המון שקט.

אחד הדברים הכי חשובים שלקחתי מהתהליך זה פשוט ללמוד ליהנות מהחיים. אני מרגישה צעירה בכמה שנים בעיקר עם ראש יותר פתוח ובעיקר יצאתי עם מתנה אחת גדולה – אותי בחזרה. 

אני הולכת לחגוג את החיים ובגדול :-)!

אלונה

Join Me

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצה לקבל למייל שלך סדרת טיפים מעולים לניהול תקשורת בין אישית ומערכות יחסים?

אני מזמינה אותך להירשם כאן בטופס ולקבל את סדרת הטיפים מעולם התקשורת המקרבת וגם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

Gifts From The Heart

בינתיים, שמחה להעניק לך טעימה מהחומרים שלי
על מערכות יחסים והתפתחות אישית

תקשורת מקרבת - מפגש מבוא

שמחה לתת לך את הגישה לשיעור המבוא לקורס הדגל שלי – 'להתחבר באמת' (יסודות התקשורת המקרבת).

השיעור ייתן לך הצצה לעולם הנפלא של התקשורת המקרבת, וכלי מאוד משמעותי לניהול יעיל של התקשורת שלך ומערכות היחסים שלך.

לצפייה בשיעור לחצ.י על התמונה.

Feedback
עוד מילים חמות מאנשים שעברו איתי תהליכים (אישיים ובקבוצה)

האמת? אין לי מילים :-) הייתי בלא מעט סדנאות בחיי. 

הדרך שבה העברת את הדברים הייתה מרתקת ובהירה. מאוד נהניתי ונתרמתי המון ממה שלמדנו בשיעורים. זה הוסיף לי לא מעט חלקים חסרים שיש לי כבר מתפיסת הבודהיזם ועוד תפיסות רוחניות שלמדתי בעבר. תודה!!

רחל

היה לי מרגש ומסקרן, חוויה חדשה ומרתקת של התנסות חדשה ולא מוכרת של ביטוי עצמי ותרגול נוכחות.

ממפגש למפגש הרגשתי איך אני הרבה יותר רגועה, שלווה ומחוברת לעצמי וגם לבני המשפחה שלי והלב פשוט נפתח!

תודה תודה!!!

אבלין

הגעתי אלייך בגלל תסכולים וקשיים עם בן זוגי. לאט לאט הצלחתי להבין מה גורם לזה שאנחנו לא מצליחים לצאת מהקושי. הבנתי מה אני עושה שמדרדר את המצב וגורם ליותר כעסים וניתוקים בינינו. למדתי איך אני יכולה לעזור לעצמי כשאני נכנסת למחשבות קשות ותגובות קשות ולמדתי איך לדבר איתו אחרת.

הדברים שאמרת כל הזמן מהדהדים לי בראש – שזה לא שלא יהיו מריבות בכלל אלא שיהיו פחות מריבות ושהן ייגמרו יותר מהר.

אז היום אני באמת רואה איך אם בעבר היינו מתנתקים ולא מדברים ימים, אנחנו פשוט מצליחים לסיים את המריבה והרבה יותר מהר! מדהים איך זה עובד לנו ושאנחנו מצליחים לעשות את העבודה הזו (שהיא ממש קשה :-)).

תודה! הכלים האלה פשוט מדהימים!

טלי

התהליך תרם למודעות שלי באופן מדהים ונפתח לי עולם חדש… 

זה היה מסע מאלף קודם כל אל תוך עצמי כי למדתי לחיות בשלום עם עצמי – פשוטו כמשמעו!

הדבר הכי חשוב שלמדתי זה לא לשפוט אחרים וקצת פחות לשפוט את עצמי ואני כל כך גאה ביכולת הזאת שלי כי כל החיים פעלתי לפי "נכון ולא נכון" וביקרתי את כל העולם ואת עצמי והייתי אלופה במתן עצות – דבר שיצר לא מעט קונפליקטים ביני לבין המשפחה שלי וגם עם החברים שלי. 

אז תודה על המסע הזה! מקווה לא לשכוח ולהמשיך לעשות תקשורת מקרבת עוד ועוד :-)

נירה

התהליך הזה היה בשבילי עוד דלת אל עצמי, מקום לבסס ולהעמיק את הקשר עם עצמי, עם האנשים האהובים עלי ועם העולם. קיבלתי הרבה כלים ולמדתי איך ליצור חיבור וקרבה לעצמי ולאחרים.

הילה, את כל כך שימחת אותי בבהירות שלך, בנוכחות המיטיבה והאמפתית שלך. מרגישה שממש ראיתי את הלב שלך. תודה ששיתפת אותנו, שהסכמת להיות את. תודה על אורך הרוח, על הכנות, על שיחה בגובה העיניים. את מורה נהדרת, עם חדות ודיוק מעוררי השראה. כל כך שמחה שהזדמן לי לפגוש אותך.

מרים כהן

כבר בשיעורים הראשונים הסתכלתי עלייך ואמרתי לעצמי "וואו. כזאת מנחה אני רוצה להיות. מצאתי את הייעוד שלי!" וזה ממש הולך איתי מאז.

עבורי את השראה להקשבה, סבלנות, יכולת הכלה, יצירתיות, גמישות, אהבה, חיבור עצמי ועמידה מאחורי העקרונות שאת מלמדת אותם.

למדתי המון רק מלהקשיב לך.

תודה גדולה ♥ מה שאת עושה זו ממש עבודת קודש…

הללי חן

תודה על הטיפים וההדרכות שהיו מלאי עומק ולא רק מעשיים אלא עשייה עם מחשבה, רגש והבנה. שמחה גם שהצלחתי להתפרק ולהתרפק עד הסוף ולהגיע למקומות מאוד עמוקים. 

יצאתי מהמפגשים עם תחושת ביטחון עצמי, עם שקט נפשי יותר רחב (לא לגמרי, אבל בהחלט יותר רחב) עם תחושת שמחה ותקווה שהמציאות יכולה להשתנות אם רק ארצה. 

רעיה

לפני שהגעתי אלייך, היה נתק נוראי ביני לבין הבת שלי. ברמה כזו שלא דיברנו כמעט שנתיים ואני הייתי גמורה מזה. ממש לא יכולתי לישון בלילות מרוב דאגה וכאב.

היום אני יכולה להגיד בשמחה שאנחנו שוב בקשר, מצליחות לדבר בצורה אחרת לגמרי. היא אומרת לי עד כמה היא מאושרת שאנחנו יכולות לדבר ככה ואיזו הקלה זו בשבילה. 

עברנו ריפוי מדהים!!! תודה רבה!

חגית

גלילה לראש העמוד