שפע והגשמה

נקודות משיכה

bird-icon1

שפע והגשמה הם חלק ממקורות האושר של בני האדם בפלנטה הזו.

ואם הכל זה אנרגיה, אזי גם שפע זו אנרגיה שיכולה להיכנס לחיינו אם נדע לפעול עם חוקי היקום באופן הרמוני ובזרימה.

כאן תוכלי למצוא חומרים שיעזרו לך להתחבר למשמעות השפע וההגשמה בפריזמה רוחנית שעובדת עם חוקי היקום.

איחולים של זרימה של שפע והגשמה לחייך!

יוצרים מציאות חדשה

{ חינם }

רוב האנשים נותנים לנסיבות להוביל אותם ולחיים לטלטל אותם, אבל אם הגעתם לכאן, כנראה שגם אתם נמנים על "מועדון האנשים המשוגעים" שמאמינים שהגורל שלהם תלוי בהם. אם גם אתם רוצים לעשות שינוי איכותי בחייכם ולשגשג, אם הייתם רוצים לעשות טרנספורמציה איכותית, להתחזק מבפנים, להעשיר את התודעה שלכם וללמוד מה זאת הצלחה, איך לפתח תודעה מנטלית חזקה, איך לצאת ממירוץ העכברים, איך להתפתח כלכלית, איך לנהל את האנרגיה שלכם ואיך להתמודד עם החיים באופן יעיל, מחכה לך כאן קורס מעולה עם מיטב המנחים מקבוצת 'הזדמנויות לשינוי' שיעזור לכם לשגשג גם בימים מאתגרים.

להתעורר לשנה חדשה

475 ש"ח במקום 950 ש"ח

זה קורה פעם בשנה – תוכנית התכווננות מיוחדת לנשים לקראת תחילתה של שנה חדשה. אם את רוצה להתחבר לכוחות שלך, להעלות אנרגיה, ולהתחיל שנה חדשה ברגל ימין, אני מזמינה אותך לתהליך התכווננות עמוק שיעזור לך להכניס משב רוח רענן לחייך ולצעוד לעבר הגשמת החלומות שלך (או לפחות לעבר הגשמת חלק מהם :-))

רוחות של שינוי

38 ש"ח

ספר דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספר זה תוכלי לקרוא על הסיבות שעוצרות אותנו מהגשמה עצמית וחיים מלאים ומאושרים. תלמדי מה יעזור לך ליצור איזון בחיים שלך ואיך תוכלי להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלך כדי שסוף סוף תוכלי להרגיש שלמה ומסופקת ולחיות את החיים שאת רוצה.

איך לעשות שינוי בחיים

48 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם את רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים  שמעכבים אותך ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה וחופש בחירה – ההדרכה הזו היא בשבילך.

להדליק את האור

770 ש"ח במקום 1100 ש"ח

'להדליק את האור' – תוכנית מיוחדת לנשים שמחפשות משמעות עמוקה לחיים. אם את רוצה להתחבר לכוחות שלך, לעוצמה הפנימית, למשמעות העמוקה של חייך. אם את רוצה לחיות ביותר ויותר חופש פנימי וחיצוני, להיות בנוכחות מלאה  ולממש את עצמך בלי לפגוע במערכות היחסים החשובות בחייך – תצטרפי אלי להדליק את האור שלך יחד.

4 הסכמות מהלב לשנה אחרת

{ חינם }

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן (מייסדת מרכז מיתרים ומורתי האהובה) שבה היא מציגה את הסיבות שבגללן רוב ההסכמים שלנו עם עצמנו לא יוצאים לפועל, מהו כוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיע על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זאת לא חולשה (ואיך בכל זאת לבקש בלי להיפגע), ומה הסוד שיעזור לך לעמוד  בהסכמים שלך עם עצמך.

בדרך למטרה

48 ש"ח

אם יש לך מחשבות לעשות שינוי בחיים או שחשוב לך להשיג משהו אבל הדברים לא כל כך זזים…  אולי כבר עשית צעדים ראשונים בדרך למה שאת רוצה אבל היית רוצה להעצים את התהליך כדי להגיע למטרה שלך הרבה יותר מהר ובקלות – זו ההדרכה בשבילך. בהדרכה הזו תגלי מהן הסיבות העמוקות לחוויות התקיעות שלנו בחיים, למה אנחנו נשארים כל כך הרבה זמן באותו מקום. מה בולם אותנו או מאט את ההתקדמות שלנו, ואיך להתגבר על הפחדים והמחסומים כדי להתחיל לחיות את החיים שלנו באופן מלא – בדיוק כמו שאנחנו רוצים לחיות אותם.

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצים גם?

הרשמו כאן בטופס למטה ותקבלו ממני מדי פעם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

three-dots
גלילה לראש העמוד