שפע והגשמה

נקודות צמיחה…

……….

icons3

שפע והגשמה הם חלק ממקורות האושר של בני האדם בפלנטה הזו.

ואם הכל זה אנרגיה, אזי גם שפע זו אנרגיה שיכולה להיכנס לחיינו אם נדע לפעול עם חוקי היקום באופן הרמוני ובזרימה.

כאן תוכלי למצוא חומרים שיעזרו לך להתחבר למשמעות השפע וההגשמה בפריזמה רוחנית שעובדת עם חוקי היקום.

איחולים של זרימה של שפע והגשמה לחייך!

איך לעשות שינוי בחיים

48 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם היית רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה ובחירה - ההדרכה הזו היא בשבילך.

רוחות של שינוי

חינם

ספרון דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספרון זה תמצאו את הסיבות שעוצרות אותנו מלעשות מה שהיינו רוצים. תלמדו איך ליצור איזון בחיים ואיך להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלכם כדי שתוכלו לחיות את החיים שהייתם רוצים לעצמכם.
חינם

4 הסכמות מהלב

חינם

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן שבה תכירו את הסיבות שבגללן רוב ההבטחות שלנו לעצמנו נכשלות. תתוודעו לכוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיעות על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זה לא חולשה ואיך לעשות זאת בלי להיפגע, ומה הסוד שיעזור לך לעמוד בהבטחותיך לעצמך.
חינם

...

---

בקרוב

בדרך למטרה

48 ש"ח

ההדרכה הזאת מתאימה לך יש לך מחשבות לעשות שינוי בחיים או אם חשוב לך להשיג משהו בחיים אבל הדברים לא זזים... אולי כבר עשית צעדים ראשונים בדרך למטרות שלך אבל היית רוצה להעצים את התהליך כדי להגיע לשם הרבה יותר מהר ובקלות... הדרכה זו חושפת את הסיבות העמוקות לחוויות התקיעות שלנו בחיים, למה אנחנו נשארים כל כך הרבה זמן באותו מקום ולמה אנחנו מתקשים להגיע למה שאנחנו רוצים, מה בולם אותנו או מאט את ההתקדמות שלנו, מה יעזור לנו לשחרר את כל זה ואיך להתגבר על הפחדים ולהתחיל לחיות את החיים שלנו במלואם, להגשים את עצמנו ולהיות מאושרים...

...

---

בקרוב

רוצה להצטרף לניוזלטר שלנו?

מלאי את הטופס כאן למטה

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן