שפע והגשמה

נקודות צמיחה

icons3

שפע והגשמה הם חלק ממקורות האושר של בני האדם בפלנטה הזו.

ואם הכל זה אנרגיה, אזי גם שפע זו אנרגיה שיכולה להיכנס לחיינו אם נדע לפעול עם חוקי היקום באופן הרמוני ובזרימה.

כאן תוכלי למצוא חומרים שיעזרו לך להתחבר למשמעות השפע וההגשמה בפריזמה רוחנית שעובדת עם חוקי היקום.

איחולים של זרימה של שפע והגשמה לחייך!

איך לעשות שינוי בחיים

48 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם את רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים שמעכבים אותך ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה וחופש בחירה - ההדרכה הזו היא בשבילך.

רוחות של שינוי

חינם

ספר דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספר תלמדי איך להניע שינוי בחיים שלך ולהתחיל לחיות ברוגע ומתוך תחושת שלמות פנימית. תכירי את הסיבות שעוצרות אותנו מהגשמה עצמית וחיים מלאים ומאושרים. תלמדי מה יעזור לך ליצור איזון בחיים שלך ואיך להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלך כדי שסוף סוף תוכלי להרגיש שלמה ומסופקת ולחיות את החיים שאת רוצה.
חינם

להתעורר לשנה חדשה

380 ש"ח (במקום 950)

זה קורה פעם בשנה - תוכנית התכווננות מיוחדת לנשים לקראת תחילתה של שנה חדשה. אם את רוצה להתחבר לכוחות שלך, להעלות אנרגיה, ולהתחיל שנה חדשה ברגל ימין, אני מזמינה אותך לתהליך התכווננות עמוק שיעזור לך להכניס משב רוח רענן לחייך ולצעוד לעבר הגשמת החלומות שלך (או לפחות לעבר הגשמת חלק מהם :-))
הנחה

בדרך למטרה

48 ש"ח

אם יש לך מחשבות לעשות שינוי בחיים או שחשוב לך להשיג משהו אבל הדברים לא כל כך זזים... אולי כבר עשית צעדים ראשונים בדרך למה שאת רוצה אבל היית רוצה להעצים את התהליך כדי להגיע למטרה שלך הרבה יותר מהר ובקלות - זו ההדרכה בשבילך. בהדרכה הזו תגלי מהן הסיבות העמוקות לחוויות התקיעות שלנו בחיים, למה אנחנו נשארים כל כך הרבה זמן באותו מקום. מה בולם אותנו או מאט את ההתקדמות שלנו, ואיך להתגבר על הפחדים והמחסומים כדי להתחיל לחיות את החיים שלנו באופן מלא - בדיוק כמו שאנחנו רוצים לחיות אותם.

להדליק את האור

380 ש"ח (במקום 950)

'להדליק את האור' - תוכנית מיוחדת לנשים שמחפשות משמעות עמוקה לחיים. אם את רוצה להתחבר לכוחות שלך, לעוצמה הפנימית, למשמעות העמוקה של חייך. אם את רוצה לחיות ביותר ויותר חופש פנימי וחיצוני, להיות בנוכחות מלאה ולממש את עצמך בלי לפגוע במערכות היחסים החשובות בחייך - תצטרפי אלי להדליק את האור שלך יחד.
הנחה

4 הסכמות מהלב

חינם

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן שבה תכירו את הסיבות שבגללן רוב ההבטחות שלנו לעצמנו נכשלות. תתוודעו לכוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיעות על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זה לא חולשה ואיך לעשות זאת בלי להיפגע, ומה הסוד שיעזור לך לעמוד בהבטחותיך לעצמך.
חינם

רוצה ללמוד לחיות בחופש?

אני מזמינה אותך להצטרף לקהילה הצומחת שלי ולקבל חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן