שיעורים לחיים

שיעורים על תקשורת מקרבת, רוחניות ומודעות

ברוכים הבאים ל'שיעורים לחיים'. כאן תמצאו תשובות לשאלות על החיים, על הגשמה ונוכחות, על זוגיות, על הורות ועוד…

מקווה שתקבלו תובנות והשראה, וכמובן אף תיישמו כדי ליצור לכם חיים מאושרים וטובים :-)

כמה מילים אישיות ממני…

שלום. שמי הילה, יועצת זוגית ומגשרת, מדריכה לתקשורת לא אלימה (תקשורת מקרבת). מנחה קורסים וסדנאות להתפתחות אישית. את השנים האחרונות אני מקדישה להפצת הגישה הלא-אלימה ועוזרת לאנשים שאיבדו את הדרך ליצור לעצמם חיים טובים, מחוברים ורגועים יותר.

ב'שיעורים לחיים' אני אשמח לשתף אתכם בשאלות חשובות שתלמידים שואלים אותי במהלך השנים, כדי לחשוף אתכם לגישה הלא אלימה ולתפישות שונות שאני מקווה שיעזרו לכם לצאת לחופשי ולחיות את החיים שלכם כפי שאתם רוצים.

אני מקווה שהמפגש עם הנושאים שנדבר עליהם, יעזור לכם לשאול את עצמכם שאלות חשובות, להסתכל על הדרך שלכם אחרת, להתמלא בהשראה ואולי אפילו ליצור את השינויים שתמיד חלמתם עליהם, אם זה בזוגיות, בהורות או בחייכם האישיים..

מוזמנים ליהנות מהשיעורים כאן בהמשך הדף.

באהבה רבה, הילה דוד.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

רוצה ללמוד לחיות בחופש?

מזמינה אותך להצטרף למנויי המגזין החינמי שלי 'נקודות' שמפעם לפעם מקבלים חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

היכנסו לפודקאסט 'פשוט להתחבר'

בפודקאסט תוכלו ליהנות משיחות שקיימתי עם אנשים מרתקים על נושאים מרתקים… 

איך לעשות שינוי בחיים ובמערכות יחסים, איך להתמודד עם כסף, איך להתחבר לכוחות שלנו ולהתגבר על פחדים, איך להגדיל את הנוכחות שלנו בעולם, מה זו רוחניות, מה זו הגשמה, איך אנחנו רואים את 'העולם החדש' ואיך לחיות חיים טובים ומלאים. מוזמנים פשוט להתחבר מכאן :-)

קורס יוצרים מציאות חדשה

איך לצאת מהסטרס ביחסים

פשוט להתחבר מבוא לתקשורת מקרבת

איך לריב בלי לצבור משקעים

גלילה לראש העמוד