Lessons for Life
אנשים שמגיעים לשיחות 'מעבר לדעות', שמטרתן לייצר חיבור והבנה בין חלקי העם, נתרמים מאוד. זה כל כך חשוב בימים אלה לקבל את הכלים של הקשבה, של הבנה של המניעים של האחר, של הניסיון לייצר גשר ולהתחבר מהלב. אני מזמינה אתכם.ן להצטרף מכאן לקבוצת הוואטסאפ שבה תקבלו כלים מגוונים והודעות על כלים של תקשורת מקרבת.
וגם, קיבלתי תגובות על הפעילות הזו שמאוד מאוד ריגשו אותי, אז משתפת :-)
הילה לא יודע אם תראי את זה, אבל מבחינת התיקון של מה שאת עושה, בכלל כל הדבר הזה, מתקן הרבה הרבה מעבר לזה שיהיו מנהיגים טובים יותר. הוא מתקן אותנו כחברה. את נותנת לי תקווה. קשה לי להסביר. הלוואי שהיו עוד כמוך. אבל גם אחת זה טוב. לא היתה לי תקווה במדינה הזאת למען האמת. רק עכשיו אני קולט את זה. פתאום כחץ את מפלחת לי את הלב ויש בי תקווה ואז אני קולט כמה לא היתה שם תקווה. אם הייתי יודע שיהיו כמוך בזמנים כאלה, הייתי שמח יותר בשנים שעברו עלי עד עכשיו.
שלום הילה, לקחתי פעם קורס שלך בנושא זוגיות והיה מצויין. לאחרונה אני שומעת אותך הרבה, גם בקבוצות שעוסקות בנושאים המדוברים היום, ואת מנחה אותן ביד רמה ובצורה נפלאה, מאד נעימה אך גם חדה. יישר כוחך ותודה לך על התרומה. תבורכי על הרעיונות שאת מביאה ועל חכמתך. מקווה שנחזור להיות עם אחד גם אם דעותינו שונות והמחלוקות הרבות שיש בינינו, בתוך העם המיוחד שלנו. מחכה לבאות..
היי, אני מישהו שבשבועיים האחרונים את ממש מאירה את עולמו
ואיזה כיף שאדם כמוך מאיר את עולמי. יש לי מיליון שאלות, ומרגיש שמשהו בי קשור אלייך עמוק בפנים. 
 
את הופכת לי את החיים רק שתדעי. לומד להכיר את עצמי. את המציאות מחדש מתוך מה שאת מביאה למציאות שלנו. ברובד הכי עמוק שאני יכול להגיע את מרפאת…

ערוץ ההשראה

מוזמנ.ת ליהנות מסרטוני השראה והתפתחות אישית

ברוכות הבאות וברוכים הבאים

לשיעורים לחיים

מרחב להשראה, העשרה והתפתחות אישית

כאן תמצאו חומרי השראה והעשרה על מערכות יחסים וזוגיות, על הגשמה ונוכחות, על הורות, בריאות, התפתחות אישית ועוד… 

נעים להכיר :-). שמי הילה ואני יועצת זוגית ומגשרת, מדריכה לתקשורת לא אלימה (תקשורת מקרבת). מנחה קורסים וסדנאות להתפתחות אישית. את השנים האחרונות אני מקדישה להפצת הגישה הלא-אלימה ואני עוזרת לאנשים שנמצאים בזמן מאתגר או שאיבדו את הדרך ליצור חיים טובים, מחוברים ורגועים יותר.

לאחרונה החלטתי לאסוף את החומרים שלי כדי לשתף ולהפיץ את הגישה שאני כל כך מאמינה בה, כי מאז תקופת הקורונה ובעיקר בימים אלה של קיטוב שהולך ומסלים, אני שמה לב שמשהו בי יותר ויותר רוצה להביא קול אחר. קול עדין יותר ופתוח שיחבר אותנו אל שדה מאוזן יותר. קול שיעזור לנו להתחבר אל משהו שהוא מעבר לדעות ולמחשבות ויקח אותנו למקום שיש בו הרבה יותר שקט, פשטות וחיבור אנושי.

אני מרגישה תשוקה ורצון עז לתת לתת השראה ולעודד אנשים – אותך :-) – להתחבר ליכולת האדירה שלך לחיות את החיים הכי טוב שאפשר. לעזור לך ליצור מערכות יחסים הרמוניות ומכבדות עם הנפש שלך, עם התודעה שלך, עם הגוף שלך, עם האנשים סביבך, ואפילו עם העולם.

ב'שיעורים לחיים' אספתי חומרים ושיחות מוקלטות עם אנשים שמדברים על נושאים שונים כמו, רגשות, ופחדים, על מחשבות ותקוות, על מערכות יחסים, על חופש, על התפתחות אישית ורוחנית ועוד…

בנוסף, אני גם שמחה לשתף בשאלות חשובות שתלמידים שואלים אותי במהלך השנים, כדי לחשוף את כל מי שמגיע לכאן לגישה הלא אלימה ולתפישות שונות שיכולות לעזור לכם לצאת לחופשי ולחיות את החיים שלכם מתוך חופש, שלווה ושמחה.

אני מקווה שההאזנה או הקריאה יעוררו בך את הרצון לשאול שאלות, להסתכל על הדרך שלך אחרת ואולי אפילו ליצור את השינויים שתמיד חלמת עליהם, אם זה בזוגיות, בהורות או בחייך האישיים.. 

מזמינה אותך ליהנות מהשיחות כאן בהמשך הדף.

הילה מעין דויד

כן רפורמה, לא רפורמה

ישראל 2023

אם לא הספיק לנו האירוע המכונן והלא פשוט של מגיפת הקורונה בשנת 2020, היום אנחנו ניצבים מול מצב חברתי אולי אפילו יותר מדאיג שמכריח אותנו לעשות שינוי מהותי ולגדול אל מעבר לדעות שלנו, כדי שנוכל למנוע קיטוב ולהצליח לחיות פה יחד גם בעתיד.

וכמובן אני, כמנחה לתקשורת מקרבת וכאדם ששואף להרמוניה ולחיבור, מוצאת את עצמי מתנדבת לעזור לאנשים למצוא את המשותף במקום את המפלג, להקשיב זה לזה ולמצוא את הדרך לשמור על המרקם העדין שלנו כדי שנוכל לחיות בארץ האהובה שלנו ביחד (למרות שיש לאנשים שונים דעות שונות).

כבר כמה פעמים שאני מתנדבת בשמחה ובתחושת שליחות ברב שיח כזה במסגרת היוזמה 'יוצרים הידברות אפקטיבית'.

מה אפשר לעשות כדי לשמור על המרקם העדין שלנו כחברה?

איך להקשיב זה לזה ולמצוא את הדרך לחיות כאן ביחד?

איך לקחת אחריות כדי לא להחריף את המצב.

על שאלות כאלה ואחרות עניתי במפגשים האחרונים שקיימתי.

לפניכם שיחות מוקלטות שיתמכו בכם ויעזרו לכם לייצר תקשורת שמונעת קיטוב והסלמה בימים אלה בישראל 2023. מוזמנים ומוזמנות לצפות ואני מקווה שתפיקו מזה תועלת ואפילו תעבירו את זה הלאה…

שיעורים לחיים - כל הפרקים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Join Me

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצה לקבל למייל שלך סדרת טיפים מעולים לניהול תקשורת בין אישית ומערכות יחסים?

אני מזמינה אותך להירשם כאן בטופס ולקבל את סדרת הטיפים מעולם התקשורת המקרבת וגם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

Gifts From The Heart

בינתיים, שמחה להעניק לך טעימה מהחומרים שלי
על מערכות יחסים והתפתחות אישית

תקשורת מקרבת - מפגש מבוא

שמחה לתת לך את הגישה לשיעור המבוא לקורס הדגל שלי – 'להתחבר באמת' (יסודות התקשורת המקרבת).

השיעור ייתן לך הצצה לעולם הנפלא של התקשורת המקרבת, וכלי מאוד משמעותי לניהול יעיל של התקשורת שלך ומערכות היחסים שלך.

לצפייה בשיעור לחצ.י על התמונה.

גלילה לראש העמוד