מערכות יחסים

נקודות למחשבה…

……….

icons-1

לטקסטקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט… טקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט… טקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט. לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט…

לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט… טקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט… טקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט. לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט…

לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט… טקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז טוד טקסט טקסט, טקסט… טקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט. לטקסט טקסט ועוד טקסט לפוסט בדף הבית. ואז.

איך לעשות שינוי בחיים

38 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם היית רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה ובחירה - ההדרכה הזו היא בשבילך.

רוחות של שינוי

חינם

ספרון דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספרון זה תמצאו את הסיבות שעוצרות אותנו מלעשות מה שהיינו רוצים. תלמדו איך ליצור איזון בחיים ואיך להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלכם כדי שתוכלו לחיות את החיים שהייתם רוצים לעצמכם.
חינם

4 הסכמות מהלב

חינם

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן שבה תכירו את הסיבות שבגללן רוב ההבטחות שלנו לעצמנו נכשלות. תתוודעו לכוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיעות על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זה לא חולשה ואיך לעשות זאת בלי להיפגע, ומה הסוד שיעזור לך לעמוד בהבטחותיך לעצמך.
חינם

להכניס זוגיות חדשה לחיים

47 ש"ח

הדרכה זו מיועדת לנשים רווקות שרוצות להבין למה הזוגיות הנכספת לא נכנסת לחייהן ואיך לגרום לזה לקרות... בהדרכה נדבר על החסמים הפנימיים שגורמים לתקיעות ונראה איך להשתחרר מהם, כדי שמשהו ישתנה ותוכלי סוף סוף לאפשר לזוגיות חדשה להיכנס לחיים שלך - כזו שתהיה שונה מכל מה שהכרת עד עכשיו... אז נמאס לך מדייטים מתסכלים ששוב ושוב לא הולכים לשום מקום, אם נמאס לך מהלבד. אם כבר המון זמן את מבינה שמשהו עוצר אותך אבל אין לך מושג מה זה - הדרכה זו יכולה לתת לך מענה לשאלות עמוקות כדי שתוכלי לשחרר את התקיעות שאת חווה ולהכניס זוגיות נפלאה לחייך.

ליצור את הזוגיות שלך מבפנים

36 ש"ח

תהליך בדמיון מודרך מיוחד לנשים שרוצות ליצור זוגיות בחייהן. לכל אדם יש חסמים לא מודעים שעוצרים אותו מלממש הכמיהות שלו בחיים. לרוב העלאת החסם הלא מודע הזה למודע, יכולה לשחרר תקיעות רבת שנים ולעזור לנו להשיג את המטרות שלנו בחיים. תהליך זה יוביל אותך צעד צעד דרך שאלות עמוקות ומשמעותיות שאת יכולה לשאול את עצמך למקום שבו תוכלי "להתעורר" לחסמים החבויים בתוכך ולשחרר את מה שמעכב כניסה של זוגיות חדשה ומשמעותית לחייך.

המפתח לאינטימיות בזוגיות

47 ש"ח

אם נמאס לך להרגיש לבד. אם את לא חווה תקשורת אמיתית בזוגיות שלך מלבד תקשורת "פרקטית" יומיומית... אם חשוב לך לחוות קשר מספק, מעשיר ועמוק עם בן/בת הזוג שלך, כזה שיתן לך הרגשה של שייכות, ביטחון, אושר ושמחה -זו ההדרכה בשבילך. בהדרכה זו נכיר את המנגנון שיוצר את הקונפליקטים בינך לבין בן/בת הזוג שלך, נראה איך לעבוד נכון עם המנגנון הזה ולקחת אותו למקום שייצור תקשורת אחרת ביניכם. נבין איך פתיחת הלב שלך לצד השני יכולה לעזור לך להרגיש טוב יותר בתוך הקשר ועוד יותר מזה - איך גם לך יכולים להיות כלים שיאפשרו לך להוביל את הקשר שלכם למקום טוב יותר ואפילו ליצור ביניכם אינטימיות עמוקה...

איך יוצאים מהסטרס ביחסים

חינם

ספרון דיגיטלי חינמי שיציג בפנייך את 5 הדרכים האפקטיביות להפחתת המתיחות בזוגיות שלך ובכלל במערכות היחסים שלך בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה. כל כך הרבה אנשים חיים בזוגיות אבל עדיין מרגישים לבד… או שהם נמצאים בקשר של עליות וירידות ופיצוצים תכופים. אם גם לך זה קורה והיית רוצה לדעת מה לעשות עם זה. אם חשוב לך לשנות את הריטואל הקבוע של מריבות אינסופיות או שתיקות והתנתקות, זה המדריך שיכול לעשות לך סדר בבלגאן ולתת לך את הכלים לתקשורת טובה יותר.
חינם

בדרך למטרה

47 ש"ח

ההדרכה הזאת מתאימה לך יש לך מחשבות לעשות שינוי בחיים או אם חשוב לך להשיג משהו בחיים אבל הדברים לא זזים... אולי כבר עשית צעדים ראשונים בדרך למטרות שלך אבל היית רוצה להעצים את התהליך כדי להגיע לשם הרבה יותר מהר ובקלות... הדרכה זו חושפת את הסיבות העמוקות לחוויות התקיעות שלנו בחיים, למה אנחנו נשארים כל כך הרבה זמן באותו מקום ולמה אנחנו מתקשים להגיע למה שאנחנו רוצים, מה בולם אותנו או מאט את ההתקדמות שלנו, מה יעזור לנו לשחרר את כל זה ואיך להתגבר על הפחדים ולהתחיל לחיות את החיים שלנו במלואם, להגשים את עצמנו ולהיות מאושרים...

איך לריב בתקשורת מקרבת

38 ש"ח

הדרכה זו מדברת על נושא מאוד כאוב ונפוץ בזוגיות - המריבות. בהדרכה זו אנחנו נדבר על הדברים שאפשר לעשות כדי לשמר את החיבור וההרמוניה לאורך זמן למרות החיכוכים הבלתי נמנעים שקורים, קרו ויקרו במערכות היחסים שלנו. נדבר על הסיבות שבגללן אנחנו לא יכולים להפסיק לריב לחלוטין (גם אם אנחנו "עושים" תקשורת מקרבת), נבין מה הסיבה למריבות עם בן או בת הזוג (זה אף פעם לא על הכלים...), מה זה "ריב טוב", איך אפשר לריב נכון ("במקרבת"), ומהם הכלים הכי משמעותיים שיעזרו לך לשמור על מערכות היחסים שלך למרות הקונפליקטים.

רוצה להצטרף לניוזלטר שלנו?

מלאי את הטופס כאן למטה

  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן