מערכות יחסים

נקודות ממשק…

……….

icons-1

מערכות היחסים שבחיינו הם מקור בלתי נדלה לחוויות של אושר וסיפוק ולפעמים גם לחוויות של כאב, קושי ותסכול. 

כאן תמצאי חומרי העשרה שיעזרו לך לשדרג את היכולת שלך להתמודד עם האתגרים במערכות היחסים שלך עם עצמך ועם אחרים ולהפוך להיות האומנית והיוצרת של מערכות היחסים בחייך. 

מוזמנת לבחור מהמבחר שמוצע לך כאן את מה שמושך אותך ולהתחיל ללמוד איך לשפר את מערכות היחסים שלך ואת חייך.

המפתח לאינטימיות בזוגיות

48 ש"ח

אם נמאס לך להרגיש לבד. אם את לא חווה תקשורת אמיתית בזוגיות שלך מלבד תקשורת "פרקטית" יומיומית... אם חשוב לך לחוות קשר מספק, מעשיר ועמוק עם בן/בת הזוג שלך, כזה שיתן לך הרגשה של שייכות, ביטחון, אושר ושמחה -זו ההדרכה בשבילך. בהדרכה זו נכיר את המנגנון שיוצר את הקונפליקטים בינך לבין בן/בת הזוג שלך, נראה איך לעבוד נכון עם המנגנון הזה ולקחת אותו למקום שייצור תקשורת אחרת ביניכם. נבין איך פתיחת הלב שלך לצד השני יכולה לעזור לך להרגיש טוב יותר בתוך הקשר ועוד יותר מזה - איך גם לך יכולים להיות כלים שיאפשרו לך להוביל את הקשר שלכם למקום טוב יותר ואפילו ליצור ביניכם אינטימיות עמוקה...

איך לריב בתקשורת מקרבת

48 ש"ח

הדרכה זו מדברת על נושא מאוד כאוב ונפוץ בזוגיות - המריבות. בהדרכה זו אנחנו נדבר על הדברים שאפשר לעשות כדי לשמר את החיבור וההרמוניה לאורך זמן למרות החיכוכים הבלתי נמנעים שקורים, קרו ויקרו במערכות היחסים שלנו. נדבר על הסיבות שבגללן אנחנו לא יכולים להפסיק לריב לחלוטין (גם אם אנחנו "עושים" תקשורת מקרבת), נבין מה הסיבה למריבות עם בן או בת הזוג (זה אף פעם לא על הכלים...), מה זה "ריב טוב", איך אפשר לריב נכון ("במקרבת"), ומהם הכלים הכי משמעותיים שיעזרו לך לשמור על מערכות היחסים שלך למרות הקונפליקטים.

ליצור את הזוגיות שלך מבפנים

36 ש"ח

תהליך בדמיון מודרך מיוחד לנשים שרוצות ליצור זוגיות בחייהן. לכל אדם יש חסמים לא מודעים שעוצרים אותו מלממש הכמיהות שלו בחיים. לרוב העלאת החסם הלא מודע הזה למודע, יכולה לשחרר תקיעות רבת שנים ולעזור לנו להשיג את המטרות שלנו בחיים. תהליך זה יוביל אותך צעד צעד דרך שאלות עמוקות ומשמעותיות שאת יכולה לשאול את עצמך למקום שבו תוכלי "להתעורר" לחסמים החבויים בתוכך ולשחרר את מה שמעכב כניסה של זוגיות חדשה ומשמעותית לחייך.

איך יוצאים מהסטרס ביחסים

חינם

ספרון דיגיטלי חינמי שיציג בפנייך את 5 הדרכים האפקטיביות להפחתת המתיחות בזוגיות שלך ובכלל במערכות היחסים שלך בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה. כל כך הרבה אנשים חיים בזוגיות אבל עדיין מרגישים לבד… או שהם נמצאים בקשר של עליות וירידות ופיצוצים תכופים. אם גם לך זה קורה והיית רוצה לדעת מה לעשות עם זה. אם חשוב לך לשנות את הריטואל הקבוע של מריבות אינסופיות או שתיקות והתנתקות, זה המדריך שיכול לעשות לך סדר בבלגאן ולתת לך את הכלים לתקשורת טובה יותר.
חינם

איך יוצאים מהסטרס ביחסים

במבצע 66 ש"ח (במקום 397 ש"ח)

קורס דיגיטלי נלווה לספרון החינמי שיעזור לך להטמיע את 5 הדרכים האפקטיביות להפחתת המתיחות בזוגיות שלך ובכלל במערכות היחסים שלך בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה. כדי ליצור מערכת יחסים שתמלא אותך ולא תרוקן אותך אנרגטית בגלל חיכוכים, אי הבנות ומריבות מתישות חשוב ללמוד את אומנות החיבור והתקשורת במערכות היחסים. אם גם לך זה קורה והיית רוצה לדעת מה לעשות עם זה. אם חשוב לך לשנות את הריטואל הקבוע של מריבות אינסופיות או שתיקות והתנתקות, ואם ברור לך שאי אפשר ללמוד כלים של תקשורת בינאישית רק דרך חומר כתוב, הכנו לך גם תוכנית ליווי אינטרנטית שתחדד לך את הדברים ותלווה אותך במשך שמונה שבועות כדי שהשפה הזו תוטמע בחיים שלך בצורה יותר עוצמתית.
במבצע

להכניס זוגיות חדשה לחיים

48 ש"ח

הדרכה זו מיועדת לנשים רווקות שרוצות להבין למה הזוגיות הנכספת לא נכנסת לחייהן ואיך לגרום לזה לקרות... בהדרכה נדבר על החסמים הפנימיים שגורמים לתקיעות ונראה איך להשתחרר מהם, כדי שמשהו ישתנה ותוכלי סוף סוף לאפשר לזוגיות חדשה להיכנס לחיים שלך - כזו שתהיה שונה מכל מה שהכרת עד עכשיו... אז נמאס לך מדייטים מתסכלים ששוב ושוב לא הולכים לשום מקום, אם נמאס לך מהלבד. אם כבר המון זמן את מבינה שמשהו עוצר אותך אבל אין לך מושג מה זה - הדרכה זו יכולה לתת לך מענה לשאלות עמוקות כדי שתוכלי לשחרר את התקיעות שאת חווה ולהכניס זוגיות נפלאה לחייך.

רוצה להצטרף לניוזלטר שלנו?

מלאי את הטופס כאן למטה

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן