How Can I Help
How Can I Help

ריכזתי כאן את כל הדרכים שבאמצעותן אפשר להיעזר בי, החל מחומרי השראה חינמיים וכלה בייעוץ אישי, ייעוץ זוגי, קורסים של תקשורת מקרבת, ניתוח מפה נומרולוגית אישית, קורסים בהתפתחות אישית, מדיטציות בחינם ובתשלום ועוד…

אני מזמינה אותך כמובן גם לשתף עם חברות וחברים. אני אודה לך ואולי גם הם :-)

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
2

קורסים בתקשורת מקרבת

אני מניחה שגם לך זה מוכר – הקושי הזה במערכות יחסים. אי ההבנות, הקונפליקטים, "הקצרים", התסכולים…  

בקורסים שאני מעבירה בתקשורת מקרבת (או בשמה המקורי – תקשורת לא אלימה), אני מלמדת איך לשפר את התקשורת עם עצמנו ועם אחרים, ואיך יוצרים תקשורת בהירה וצלולה שעוזרת לנו להגיע ליותר חיבור ושיתוף פעולה במקום אי הבנות, אי הסכמות וקונפליקטים. 

סה"כ זה מה שרובנו רוצים בחיים. לא? מערכות יחסים טובות.

4

ייעוץ זוגי

כשאני פוגשת זוגות בקליניקה שלי, הם מתארים את הקושי שלהם כ"בעיות בתקשורת"… אם גם לך יש קושי וחשוב לך לקבל תמיכה, אני שמחה שהגעת לכאן. כמומחית לתקשורת מקרבת, אשמח לעזור לך להבין למה נוצרים ביניכם חיכוכים אפילו כשיש שם אהבה, ואיך לשנות את התקשורת כדי לחיות חיים יותר הרמוניים ונעימים זה עם זה. אם חשוב לך לשפר את התקשורת ולהחזיר את הקרבה והאינטימיות לזוגיות או למערכות היחסים שלך, אשמח לעזור.

6

ייעוץ אישי

לכולנו יש תקופות של קושי בחיים, התמודדות עם תקיעות ועם מצבים מאתגרים בחיים. זה יכול להיות קשיים בבריאות, בפרנסה, במימוש הקריירה, בזוגיות בהורות, או אפילו נפילה אנרגטית שמידי פעם כולנו חווים אותה…  אם יש לך  כרגע קושי בחיים ויש לך צורך בתמיכה במסע האישי או הזוגי, אשמח לעזור. מזה שנים רבות אני מלווה בהצלחה רבה אנשים, זוגות ומשפחות שרוצים לצאת ממשבר, לשפר את התקשורת או להחזיר את השלווה, השמחה, הקרבה והאינטימיות לחיים.

'המגדלור' שלך לשנת 2024

הכנתי לך במתנה תהליכים וידע שמושתת על תורות איזוטריות עתיקות שיכולות לתת לך נקודות של אור בתוך החושך שחווינו בשנת 2023 ולתמוך בך בשנה שתבוא עלינו לטובה.

כולנו רוצים לחיות טוב. ליהנות מהחיים האלה. להתפתח. לגדול.

זו המהות שלנו כבני אדם.

הרבה פעמים, הדברים שיש לנו בראש מחבלים בהגשמה וביכולת שלנו להיות מי שאנחנו יכולים להיות…

תהליך 'השער להגשמת החלומות' יעזור לך לצאת לחופשי מהמחשבות שמעיקות ולוקחות אותך אחורה באמצעות עבודה ממוקדת, מיוחדת וקסומה, כזו שכבר הוכח שהיא עובדת בכל כך הרבה רמות.

הדרך להגשמה של חיים טובים עוברת דרך כמה שערים.

שער החיבור לעצמנו.

שער החזון.

שער הכוונה.

שער הרתימה של כוחות פנימיים וחיצוניים לטובתנו.

אם היית רוצה לעבור תהליך מאוד ייחודי שבו נפתח את הדלת ונתחיל את חגיגת החיים ואת המסע למימוש החלומות שלך בעולם, אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ואשמח לספר לך על התהליך.

3

אבחון נומרולוגי

נומרולוגיה היא תורה עתיקה שנותנת כבוד ומשקל להשפעה של האותיות והמספרים עלינו ועל חיינו.

אם הלב שלך מבקש תשובות לסוגיות שמעסיקות אותך. אם חשוב לך לגלות את הכיוון שמתאים לך בחיים, לקבל תשובות לשאלות שמטרידות אותך על זוגיות, על לימודים, על הורות או על קריירה, אני מזמינה אותך למסע של היכרות עם האנרגיה של המספרים במפה הנומרולוגית שלך לפי שיטת נומרולוגיית הצ'אקרות.

5

אבחון התדר המולד

שיטת התדר היא שיטה חדשנית שעוזרת לנו לגלות את הטיפוס האישיותי שלנו (ממש כמו באסטרולוגיה ונומרולוגיה), 

באמצעות מבחן ריח ייחודי, וכדי שנוכל להפריד בין האופן שבו גדלנו וחונכנו לבין המתנות והאיכויות האמיתיות שאיתן נולדנו, אנחנו יכולים לגלות איך להתחבר לייחודיות שלנו בעולם, ואיך עלינו לפעול בעולם ולהצליח בחיים. בזוגיות, בקריירה, בהורות, או כל תחום אחר שמעניין אותנו. אני מזמינה אותך להתנסות מרתקת.

Join Me

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצה לקבל למייל שלך סדרת טיפים מעולים לניהול תקשורת בין אישית ומערכות יחסים?

אני מזמינה אותך להירשם כאן בטופס ולקבל את סדרת הטיפים מעולם התקשורת המקרבת וגם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

Learn & Grow

מגוון התכנים שמחכים לך כאן

'שיעורים לחיים'

איך להתמודד עם עלבונות וכעסים, איך להיות בביטוי עצמי מלא בלי לפחד, איך להגשים את עצמי, איך לשמור על המרקם המשפחתי וליצור קרבה והרמוניה ואיך להתמודד עם ביטויים של אלימות. 

ב'שיעורים לחיים' תוכלו להאזין לשיחות שלי עם מורים, אנשי מקצוע ותלמידים לאורך השנים על נושאים רבים ומגוונים שעוסקים באתגרי חיים ובכמיהות הלב שלנו שכולנו מכירים באופן כזה או אחר. מוזמנים להיכנס וליהנות משפע התכנים שמחכים לכם.

חומרי העשרה

כאן תמצאו שפע של חומרים בחינם או בתשלום שיעזרו לכם להתחבר לעצמכם ולאחרים. הדרכות שונות בנושאי שיפור מערכות יחסים וזוגיות, תקשורת מקרבת, התפתחות אישית, הגשמה NLP, מדיטציות ודמיון מודרך ועוד… 

אני מזמינה אתכם ליהנות מכל מה שיש לי להציע ולעשות עוד צעד בהתפתחות האישית שלכם וביצירת החיים שהייתם רוצים לחיות בכל תחום. בעבודה, בזוגיות, בהגשמה שלכם…

"המצפן הנומרולוגי"

ניתוח נומרולוגי אישי בחוברת מעוצבת במחיר מאוד ידידותי!

450 ש"ח

רק 320 ש"ח

{עם קוד הקופון: אנרגיה}

אני מניחה שגם לך הרבה פעמים קשה למצוא מתנות ייחודיות לאנשים שחשובים לך… אז במקום עוד מתנה שתשכב בארון ותעלה אבק, הנה הזדמנות נהדרת לרכוש מתנה מקורית לאותם אנשים שהיית רוצה לפרגן להם משהו מיוחד. וזה כמובן כולל גם אותך :-)

רוצה לקבל במתנה ניתוח של הייעוד שלך (שביל הגורל)?

Gifts From The Heart

בינתיים, שמחה להעניק לך טעימה מהחומרים שלי
על מערכות יחסים והתפתחות אישית

תקשורת מקרבת - מפגש מבוא

שמחה לתת לך את הגישה לשיעור המבוא לקורס הדגל שלי – 'להתחבר באמת' (יסודות התקשורת המקרבת).

השיעור ייתן לך הצצה לעולם הנפלא של התקשורת המקרבת, וכלי מאוד משמעותי לניהול יעיל של התקשורת שלך ומערכות היחסים שלך.

לצפייה בשיעור לחצ.י על התמונה.

גלילה לראש העמוד