Numerology

ניתוח מפה נומרולוגית

ניתוח מפה נומרולוגית בעזרת נומרולוגיית הצ'אקרות

נומרולוגיית הצ'אקרות – היא שיטת אבחון ייחודית שמתמחה בצמיחה אישית לקידום והשגת יעדים באמצעות התבוננות על השפעת אנרגיית המספרים על חיי האדם… 

קצת על נומרולוגיה

אולי גם לך יש שאלות עמוקות על עצמך ועל החיים. מה הייעוד שלך, מה החוזקות הלא מודעות שלך, למה קורים לך דברים מסויימים שמקשים עלייך, מעכבים או חוסמים, מה הפוטנציאל שלך בקריירה ובעסקים, ו… מה עם הזוגיות או הבריאות?

אלפי שנים תורות עתיקות חיפשו תשובות לשאלות עמוקות של החיים דרך גרמי השמיים, דרך אנרגיה, דרך אותיות ומספרים. נומרולוגיה היא אחת מאותן תורות עתיקות שחוקרת את השפעת האנרגיה של האותיות והמספרים על חיינו כבני אדם ואיך זה בא לידי ביטוי ביכולות ובכישורים שלנו, בקשיים שאנחנו חווים, במסע החיים שלנו.

המפה הנומרולוגית מחושבת על ידי השם הפרטי, שם המשפחה ותאריך הלידה שלנו. השילובים בין המספרים במפה האישית משפיעים על הזרימה של האנרגיה בחיינו, ומתוך כך משפיעים גם על חווית החיים שלנו ועל היכולת שלנו להצליח וליהנות מהחיים.

מהי נומרולוגיית הצ'אקרות

נומרולוגיית הצ'אקרות היא שיטת אבחון ייחודית שמתמחה בצמיחה אישית לקידום והשגת יעדים באמצעות התבוננות על השפעת אנרגיית המספרים על חיינו כבני אדם… 

השיטה מבוססת על תשע הצ'אקרות (7 קלאסיות + 2 דינאמיות). מבט מהיר על מפת הצ'אקרות + מפת היקום מאפשרת לי לסווג ולנתח את החוזקות והחולשות של האדם שמגיע אלי, לעזור לו להתמקד בחוזקות שלו, לראות מתי עשויות להיות תקופות מאתגרות, להתכונן לזמנים הטובים והפחות טובים ולאפשר לו לנצל באופן מקסימלי את הפוטנציאל שלו בחיים. 

התפיסה שאני עובדת איתה, מתבססת על האמונה שכל אדם מגיע לעולם עם ייעוד ותיקון ושאנחנו כנשמות, לפני שירדנו לעולם, בחרנו את

המצבים ואתגרי החיים שנתקל בהם כדי שנוכל להגשים את הייעוד שלנו ולעשות את התיקון שלנו בחיים האלה.

בנוסף, זה מתבסס על הנחת היסוד שאומרת שלכל דבר בעולם הזה יש תדר אנרגטי. למספרים יש תדר אנרגטי, לאותיות ואפילו לבני אדם… ולכן המספרים המכילים תדר אנרגטי מסויים יבואו לידי ביטוי בחיי האדם וישפיעו עליו בדרכים שונות. 

אם כך, כשהגענו לעולם, קיבלנו "קוד אנרגטי" שיש לו פוטנציאל להביא לפתחנו הזדמנויות ומצבי חיים שונים, כל זאת כדי שנוכל לעשות את התיקון שלנו ולהגשים את הייעוד שלנו. הבחירה אם לנצל את ההזדמנויות שלנו ולהגשים את עצמנו תלוי בנו ובבחירה החופשית שלנו.

אותו "קוד אנרגטי" מורכב מהשם הפרטי שלנו, שם המשפחה ותאריך הלידה שלנו.

אלה הם הפוטנציאלים שאיתם אנחנו מגיעים לעולם מבחינת הנומרולוגיה. אם נדע מה המהות של ה"קוד האנרגטי" שקיבלנו בלידה ונדע לנצל אותו, יש סיכוי שנוכל לחיות חיים מלאים ומאושרים. 

ואם אנחנו מדברים על אנרגיה, חשוב להבין שכולנו הגענו עם פוטנציאל דואלי, כי לכל אנרגיה יש את הצד ה"מואר" שלה ואת חלקי הצל (מה שאנחנו קוראים חיובי ושלילי). אם אנחנו מכירים את הפוטנציאל של הצד השלילי ואיך הוא משפיע על חיינו, נוכל ללמוד לרפא את חלקי הצל שלנו, ואם נכיר את הפוטנציאל של הצד המקדם והחיובי, נוכל לנצל את החלק הזה לטובת ההתפתחות שלנו. 

כך אנחנו מחזירים את הכוח לידיים שלנו, יכולים לנווט את חיינו, לשפר את איכות החיים שלנו ולהשיג את מה שאנחנו רוצים בחיים.

עוד על נומרולוגיית הצ'אקרות

השיטה הנומרולוגית שאיתה אני עובדת היא נומרולוגיית הצ'אקרות שאותה פיתח יעקבי טום בן בסט. הפיתוח שלו שהוא פרי מחקר רחב ומקיף, עוסק בנומרולוגיה בצורה חדשה ועמוקה שכוללת מרכיבים שונים ומגוונים ומכילים בתוכם את כל תחומי החיים. זוגיות, הורות, עסקים, כסף, ואפילו מיניות.

נומרולוגיית הצ'אקרות מבוססת על מחקר רחב היקף (מעל 4,500 נבדקים) ובו הושגו תוצאות מרשימות (דיוק של מעל 95% דיוק) והיא מבוססת על שישה מישורים: רוחני, אנרגטי, מנטאלי, רגשי, טבע האדם (כידוע, לכל אחד טבע שונה) והמישור הפיזי. 

האבחון באמצעות נומרולוגיית הצ'אקרות, שיודעת לקרוא את כל המישורים האלה, מאפשר לנו לראות מה קורה עם האנרגיות במפה, האם הן מאוזנות או לא ומה כדאי לעשות כדי לאזן אותן.

כאשר אני מסתכלת על המפה, אני יכולה לחשוף בפנייך את המשמעות הנומרולוגית של האנרגיה של המספרים בכל מיקום במפה שלך. כל מיקום יכול לספר לנו משהו על תחומים שונים בחייך. למשל, מה הייעוד שלך ומה התיקונים שעליך לעבור במהלך חייך, איך משתקפת הזוגיות במפה שלך, מה קורה עם תחום הכסף בחייך, מה הפוטנציאל שלך להצליח עסקית, מהו פוטנציאל ההצלחה שלך בלימודים, איפה יש חוסר איזון, מה קורה עם הבריאות שלך, וכמובן, תחזיות עתידיות הכוללות הצלחות ואתגרים.

המפה בעצם מאפשרת לנו לראות תמונה על תקופות שונות בחיים ולצפות זמנים עם אנרגיה נמוכה, כך שיהיו לך מראש תמרורי אזהרה שיעזרו לך להבין ממה להימנע בזמנים שונים בחיים וכך לחסוך את עוצמת ה"נפילות", האכזבות או הכישלונות.

ההיכרות עם המפה הנומרולוגית שלך, כפי הנראה תעניק לך ראייה חדשה על החיים שלך ותתן לך פרספקטיבה והמלצות כדי לאפשר לך למצות את הפוטנציאל הגבוה שלך ולהצליח.

אז אם הלב שלך נמשך לתורת הנסתר או מבקש תשובות לסוגיות שמעסיקות אותך, אם היית רוצה לדעת מה הכיוון שמתאים לך בחיים, לקבל תשובות לשאלות שמטרידות אותך על זוגיות, על לימודים, על הורות או על קריירה, אני מזמינה אותך למסע של היכרות עם האנרגיה של המספרים במפה הנומרולוגית שלך.

בין הדברים שהכי מסקרנים ומעסיקים אנשים, זה לדעת מה הייעוד שלהם והרצון להגשים אותו כדי לחוות אושר וסיפוק.

במפה הנומרולוגית נושא הייעוד מיוצג על ידי צ'אקרת מקלעת השמש, או מה שקוראים לו שביל הגורל. שביל הגורל עוזר לנו להבין את המבנה הפנימי שלנו, מה הייעוד שלנו ומה המסע שעלינו לעבור כדי שנוכל להתפתח ולהגשים את עצמנו בחיים.

רוצה לקבל במתנה פרטים על הייעוד שלך?

לחצ.י כאן והזמיני למייל שלך את שביל הגורל שלך – או במילים אחרות, מה הייעוד שלך בחיים בראי הנומרולוגיה.

ניתן לבחור מתוך האופציות הבאות

המצפן הנומרולוגי

המצפן הנומרולוגי הוא ניתוח מפה אישית שיתן לך הצצה לאופן שבו האנרגיה של המספרים משפיעים על חייך. מזמינה אותך להירשם למצפן הנומרולוגי ולקבל חוברת מעוצבת ומקיפה של המפה שלך.

המצפן במתנה

במקום עוד מתנה שתשכב בארון, ותעלה אבק, למה לא לתת מתנה עם משמעות מיוחדת ומחשבה? ניתן להזמין ניתוח מפה כמתנה לאותם אנשים שהיית רוצה לפרגן להם משהו מיוחד :-)

כל החבילה

מפגש ייעוץ קצר שבו נלמד יחד את מרכיבי המפה שלך ובנוסף תקבל.י את "המצפן הנומרולוגי" – ניתוח של המפה האישית שלך בחוברת מעוצבת ומקיפה שתתן לך הצצה לאופן שבו המספרים משפיעים על חייך.

היכרות עמוקה עם הנתונים של המפה הנומרולוגית שלך, ההבנה של הפוטנציאלים שהיא מגלמת בתוכה, כמו גם האתגרים, השיעורים והתיקונים שהיקום מבקש ממך לעשות, יתנו לך מושג באיזה כיוונים להתמקד, איפה להשקיע ומתי, על מה לעבוד ומה לשנות כדי לחיות את החיים שלך הכי טוב שאפשר…

מה כולל האיבחון הנומרולוגי

עם האיבחון שפורש בפנינו את הפוטנציאל שלך, גם נוכל לדבר על פתרונות מעשיים בכל תחום שיעזרו לך להתקדם למקומות טובים יותר.

ניתוח מפה נומרולוגית בעזרת נומרולוגיית הצ'אקרות

נומרולוגיית הצ'אקרות – היא שיטת אבחון ייחודית שמתמחה בצמיחה אישית לקידום והשגת יעדים באמצעות התבוננות על השפעת אנרגיית המספרים על חיי האדם… 

Life Path

בין הדברים שהכי מסקרנים ומעסיקים אנשים, זה לדעת מה הייעוד שלהם. להתחבר אליו כדי שיוכלו לחוש מוגשמים ומאושרים…

במפה הנומרולוגית נושא הייעוד מיוצג על ידי צ'אקרת מקלעת השמש, או מה שקוראים לו שביל הגורל.

שביל הגורל עוזר לנו להבין את המבנה הפנימי שלנו, מה הייעוד שלנו ומה המסע שעלינו לעבור כדי שנוכל להתפתח ולהגשים את עצמנו בחיים.

רוצה לדעת מה הייעוד שלך בראי הנומרולוגיה?

מלא.י את הטופס ותקבל.י למייל שלך פרטים על שביל הגורל שלך (הייעוד)

הנה דוגמא למפת הצ'אקרות המלאה שאני מפיקה. וכמובן שמבנה המפה יוסבר לך...

ספריית המדיטציות

אם היית רוצה להתחבר לעצמך, אם ברורה לך החשיבות של מדיטציות לבריאות הנפשית והפיזית שלך, כמו גם ליצירתיות ולהגשמה שלך, זה הזמן להזמין את ספריית המדיטציות המלאה וליהנות ממגוון המדיטציות במחיר מוזל.

-----------
במקום 156 ש"ח
~ רק 128 ש"ח ~

{עם קוד הקופון: להתחבר}

-----------

Your Daily Message

קלפי מסר יומי

רבים מאיתנו הצועדים בדרך המודעות או בדרך הרוחנית, אוהבים ואולי בעיקר אוהבות לשחק עם הלא מודע ולקבל השראה ומסרים שעוזרים לנו להתכוונן ולהעלות למודעות את הסימנים בדרך.

לשם כך, הכנתי קלפים ייחודיים שיתנו לך השראה ומסר יומי שיאפשר לך להתכוונן להוויה שהכי מדברת אלייך היום.

Join Me

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצה לקבל למייל שלך סדרת טיפים מעולים לניהול תקשורת בין אישית ומערכות יחסים?

אני מזמינה אותך להירשם כאן בטופס ולקבל את סדרת הטיפים מעולם התקשורת המקרבת וגם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

Gifts From The Heart

בינתיים, שמחה להעניק לך טעימה מהחומרים שלי
על מערכות יחסים והתפתחות אישית

תקשורת מקרבת - מפגש מבוא

שמחה לתת לך את הגישה לשיעור המבוא לקורס הדגל שלי – 'להתחבר באמת' (יסודות התקשורת המקרבת).

השיעור ייתן לך הצצה לעולם הנפלא של התקשורת המקרבת, וכלי מאוד משמעותי לניהול יעיל של התקשורת שלך ומערכות היחסים שלך.

לצפייה בשיעור לחצ.י על התמונה.

גלילה לראש העמוד