'נקודות'

חופש. אהבה. פשטות.

מקום לצמיחה, מודעות וליצירת חופש פנימי

אנחנו נמצאים בעידן שבו יותר ויותר א-נשים מתעוררים ורוצים לחוות חיים טובים יותר – חיים שיש בהם עומק, סיפוק, משמעות והנאה. 

גם אני, אחרי מסע חיים מפותל ומורכב שבו למדתי איך להתחבר לעצמי ולחיות מתוך יותר ויותר חופש בחירה והגשמה, חוויתי את המעבר מחיים מצומצמים. חיים של של אילוצים, לחצים והישרדות, לחיים של בחירה, תשוקה ומשמעות. 

מסע החיים שלי גרם לי לרצות לעזור לעוד ועוד א-נשים לחצות את הפחדים שלהם ולחיות אחרת, והיום המטרה המרכזית שלי היא לאפשר לעוד א-נשים ליצור לעצמם חיים שיש בהם חוויות של אושר, שמחה והגשמה. כי אני מאמינה שאם הגוף שלנו יודע ליצור חיים, גם התודעה, הנפש, הנשמה וכמובן כוח הרצון שלנו יכולים לעזור לנו ליצור את החיים שאנחנו רוצים ורוצות לעצמנו.

22

מניסיוני, הדבר הכי חשוב ועוצמתי שאנחנו יכולים לעשות כדי להתחיל שינוי בחיים שלנו (לטובה כמובן), הוא לקבל החלטה ברורה ולהיות מחוייבים לעצמנו ולגדילה שלנו בכל תחומי החיים. החל מיצירת ביטחון עצמי, התמודדות עם פחדים וחסמים, פיתוח עצמאות ותחושת ערך עצמי וטיפוח של מערכות יחסים הרמוניות יותר בחיינו. 

אז אני מברכת אותך ושמחה שהגעת לכאן וכמובן שאשמח עוד יותר אם זה יהפוך להיות מקום נעים שישמח אותך להגיע אליו ולהזין את עצמך בהשראה ובתכנים שיצמיחו אותך ויעזרו לך לפתוח את התודעה, להגדיל את חוויית החופש הפנימי שלך וליצור את החיים שהיית רוצה לחיות.

האתר עלה עם כמות מסויימת של תכנים ואני מתכננת להגדיל את הנפח שלהם, כדי לאפשר לך ולאחרים לחזור לכאן שוב ושוב ולמלא את עצמך ואת התודעה שלך בתכנים והשראה שיעשירו את חייך ויעשו לך טוב :-)

שולחת לך המון אהבה. 

הילה דוד

פייסבוק לייב על חשיפה תקשורת מקרבת, ורוחניות

רוצה ללמוד לחיות בחופש?

אשמח לראות אותך איתי ועם חברי הקהילה שלי שמפעם לפעם מקבלים חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי

לצאת מהסטרס ביחסים

רוחות של שינוי

איך לריב בלי ליצור משקעים

דילוג לתוכן