פשוט להתחבר

איך ליצור ולטפח מערכות יחסים קרובות ותומכות
בעזרת תקשורת מקרבת

כולנו רוצים להיות בחיבור לאנשים אחרים, אנחנו רוצים להרגיש שייכים ומשמעותיים, לקבל הקשבה ולהיות מוקפים בסביבה תומכת ואיכפתית.

אנחנו יצורים חברתיים, ותקשורת זה ה-כלי שעוזר לנו להתחבר ולהרגיש תמיכה ושייכות,
בעיקר עם האנשים היקרים לנו.

אבל…

הרבה פעמים זה לגמרי מתפספס ואנחנו מוצאים את עצמנו
באי הבנות, כעסים ומאבקי כוח מתסכלים…

לפעמים אנחנו מרגישים שלא מתייחסים אלינו או למה שחשוב לנו, שלא מקשיבים לנו…

ואז או שאנחנו כועסים ותוקפים או שאנחנו נעלבים ומסתגרים והתוצאה היא שאנחנו הולכים ומתרחקים מהאנשים הקרובים לנו (וגם מאנשים במעגלים היותר רחוקים).

בשורה התחתונה, יש דברים נסתרים שמנהלים אותנו ואת התקשורת שלנו, שאם נלמד להכיר אותם, יש סיכוי גדול שנוכל לדעת איך להתמודד איתם בצורה יעילה ולהתחיל לנהל את התקשורת שלנו ממקומות חדשים ולחוות יותר חופש, חיבור ושמחה בחיים…

אם היית רוצה לדעת איך להימנע מהדברים שגורמים לך לריב, להתגונן, להרגיש אשמה ואיך לעשות שינוי וליצור לך מערכות יחסים קרובות ותומכות בעזרת הכלים של תקשורת מקרבת, אני מזמינה אותך להדרכה אינטרנטית מיוחדת ללא עלות.

מה יהיה בהדרכה?

אני אציג את שלושת הגורמים המרכזיים שמחבלים לנו בתקשורת, כדי שתוכלו להבין איך אפשר להפחית את ההשפעה שלהם על החיים שלכם ועל מערכות היחסים שלכם.

נבין איך קורה שכל כך הרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו נכנסים למריבה מיותרת שבכלל לא רצינו בה, בלי יכולת לשלוט בזה או לעצור את זה.

נבין גם איך למרות הכוונות הטובות שלנו (וגם שלהם…), הדברים מגיעים להאשמות ומגננות, תחושות של תסכול, ומרחק מהאנשים שהכי חשובים לנו.

ותקבלו כלי מאוד יעיל שיעזור לכם לטפל באחד "החבלנים" העיקריים של התקשורת כדי שתוכלו להפחית את כמות הכעסים והתסכולים במערכות היחסים שלכם וליצור חיבור הרבה יותר עמוק ומשמעותי עם האנשים שחשובים לכם.

BZ2A3502-1

נעים להכיר :-)

שמי הילה מעין דויד ואני שמחה שהגעת לכאן.

כמה מילים עלי… משנת 2012 אני עוזרת לאנשים בתהליכי שינוי – בתודעה, בתקשורת וביחסים דרך תהליכים אישיים ובקבוצות.

מערכות יחסים זה אחד הדברים החשובים בחיים בעיני ואני דוגלת במערכות יחסים שיש בהן חופש, עומק וקרבה איכותית. 

התשוקה שלי היא ללוות תהליכים שמושתתים על חיבור לעוצמות שלנו, לאמת הפנימית, לרוח ולתקשורת הרמונית ומקרבת שלנו עם עצמנו ועם הסביבה.

אני לגמרי מאמינה (ויודעת מניסיון) שכל אחד מאיתנו יכול לייצר חיים הרמוניים וטובים, אנחנו רק צריכים לרצות וללמוד את הכלים שיעזרו לנו לעשות את זה.

קצת על ההכשרה שלי

אני מומחית לתקשורת מקרבת ו- NLP TRAINER. מאמנת, מגשרת ומנחה בכירה בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן".

בעלת קליניקה פרטית, מנהלת הקורסים במרכז מיתרים  ומייסדת 'נקודות' שעוסק בפיתוח קורסים, ספרים ומוצרי מידע  להתעוררות התודעה והתפתחות אישית.

אני מזמינה אותך לשוטט באתר שלי וליהנות מתכנים מעשירים ומעוררי השראה.

גלילה לראש העמוד