להתעורר לשנה חדשה

תהליך התכווננות מיוחד לנשים לפתיחת שנה חדשה באנרגיה גבוהה  

ויצירת שנה של חופש והגשמת חלומות

זמנים מיוחדים עוברים עלינו וזה הזמן לגייס את כל האנרגיה שלנו – את כוח הכוונה וליצור לנו מציאות מיטיבה ומשמחת. 

בשבילי הימים של סיומה של שנה ותחילתה של שנה חדשה הם תמיד ימים מרגשים, כי אני מרגישה באוויר את הניחוחות של הדברים החדשים שמחכים לי ואת ההזדמנויות הנפלאות שטמונות בזה – לפתוח דף חדש וליצור את המציאות שאני רוצה לעצמי ולסביבה שלי.

ידוע שלאורך ההיסטוריה תרבויות עתיקות רבות נהגו לעשות טקסים ותהליכי התכווננות מיוחדים וגם אני, מאז שהייתי ילדה, בכל ראש שנה נהגתי לפתוח אותה עם כוונה של הלב בלי לדעת שכוח הכוונה יוצר תנועה של אנרגיה שיכולה לשנות את המציאות – זה לא רק "רוחני", היום זה כבר הוכח מדעית…

אז ב-2019 עשיתי משהו מיוחד :-) צילמתי את התהליך האישי שלי בוידאו, כי חשבתי שיהיה נהדר אם כל אחת שתבחר להצטרף לתהליך הזה תוכל לעשות אותו יחד איתי וכך היא תעצים אותו עוד יותר גם עבור עצמה וגם עבור האחרות שיעשו אותו (עכשיו או בעתיד). 

אני רואה בזה מין שזירת אנרגיה מרגשת של מעגל נשים שיוצרות כוונה עוצמתית משותפת להגשמת חלומות ולחיים טובים יותר.

אז אם גם את, כמוני, מתרגשת לקראת תחילתה של השנה החדשה והיית רוצה לפתוח שנה מעולהשבה תגשימי את עצמך ואת חלומותייך – הצטרפי אלי לתהליך ההתכווננות הקצר אך הנהדר דרך הטופס כאן למטה.

מחיר ההשתתפות בתהליך 21 ש"ח בלבד.

ועכשיו בהנחה של 100% :-)

0 ש"ח בלבד!

(עם קוד הקופון #שנהמעולה)

עם סיום מילוי הפרטים, ייפתח לך דף תשלום. הכניסי בו את קוד הקופון #שנהמעולה ותקבלי למייל שלך את קישור הכניסה לאתר שבו תוכלי להתחיל את המסע לקראת השנה הנפלאה שלך!

ומי אני?

נעים להכיר :-)

שמי הילה דוד ואני ממש שמחה שהגעת לכאן ועוד יותר אשמח אם נפגש בתוכנית, כי בכל פעם מחדש כשאני מעבירה תהליכים (בקבוצות או באופן פרטני), אני רואה את הקסמים שקורים לנשים בחיים שלהן ואפילו במערכות היחסים שלהן וכמובן שאשמח ללוות גם אותך במסע המיוחד הזה של שינוי וצמיחה.

me6

כמה מילים על הרקע המקצועי שלי – בשנים האחרונות אני מנהלת את הקורסים במרכז מיתרים שבו אני גם מנחה בכירה ושותפה לפיתוח הקורס להכשרת מאמנים בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן".

משנת 2012 אני מלווה ומדריכה אנשים ובעיקר נשים בתהליכי שינוי, צמיחה ושיפור התקשורת הבין אישית. מאמנת אישית וזוגית מוסמכת. מגשרת ומנחה בגישת תקשורת מקרבת והמצפן, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך ומייסדת שותפה של "להתעורר לרוח, לנפש וגם לגוף" – שעוסק בפיתוח מוצרי מידע להתפתחות אישית והתעוררות התודעה.

אבל מעבר לתארים והתוויות, אני אישה, כמוך וכמו רבות אחרות, שעברה ועוברת את מסע החיים המפותל שלה… לומדת, נופלת וקמה. נעה, מתבוננת ומחפשת את הדרך לחיים טובים יותר, חיים מלאי הנאה ומשמעות.

עד לפני שנים לא רבות חייתי חיים שהרגשתי שהם לא שלי. לא הייתי מחוברת לעצמי, למה שאני רוצה, למי שאני רוצה להיות. ואני עושה מסע מופלא לקראת העוצמה הפנימית שלי, העצמאות שלי והמשמעות שלי בעולם הזה.

היום במבט לאחור, אני רואה שחלק גדול ממה שעזר לי שוב ושוב לגדול, ולעשות את הקפיצה הבאה של חיי, היו תהליכים בדיוק כמו זה שאני מציעה לך עכשיו. ואת זה אני רוצה גם בשבילך.

© כל הזכויות שמורות להילה דוד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן