מערכות יחסים

נקודות ממשק

icons-1

מערכות היחסים שבחיינו הם מקור בלתי נדלה לחוויות של אושר וסיפוק ולפעמים גם לחוויות של כאב, קושי ותסכול. 

ריכזתי כאן חומרי העשרה שיעזרו לך לשדרג את היכולת שלך להתמודד עם האתגרים במערכות היחסים שלך עם עצמך ועם אחרים ולהפוך להיות ה"אומן היוצר" של מערכות היחסים בחייך. 

מזמינה אותך לבחור מהמבחר שמוצע כאן את מה שמושך אותך ולהתחיל ללמוד איך לשפר את מערכות היחסים שלך ואת חייך.

איך לריב בלי ליצור משקעים

48 ש"ח

הדרכה זו מדברת על נושא מאוד כאוב ונפוץ בזוגיות - המריבות. בהדרכה נדבר על הדברים שאפשר לעשות כדי לשמר את החיבור וההרמוניה לאורך זמן למרות החיכוכים הבלתי נמנעים שקורים, קרו ויקרו במערכות היחסים שלנו. נדבר על הסיבות שבגללן אנחנו לא יכולים להפסיק לריב לחלוטין (גם אם אנחנו "עושים" תקשורת מקרבת), נבין מה הסיבה למריבות עם בן או בת הזוג (זה אף פעם לא על הכלים...), מה זה "ריב טוב", איך אפשר לריב נכון ("במקרבת"), ומהם הכלים הכי משמעותיים שיעזרו לך לשמור על מערכות היחסים שלך למרות הקונפליקטים.

המפתח לאינטימיות בזוגיות

48 ש"ח

אם נמאס לך להרגיש לבד. אם את לא חווה תקשורת אמיתית בזוגיות שלך מלבד תקשורת "פרקטית" יומיומית.
אם חשוב לך לחוות קשר מספק, מעשיר ועמוק עם בן/בת הזוג שלך. אם היית רוצה קשר שיש בו חברות אמיתית, ושותפות. קשר שיתן לך הרגשה של שייכות, ביטחון, אושר ושמחה - זו ההדרכה בשבילך.

פשוט להתחבר

380 ש"ח (במקום 950)

אחד מהדברים היותר חשובים לנו כבני אדם זה הקשר עם האנשים שסובבים אותנו. אנחנו רוצים לחיות בסביבה תומכת שתזין אותנו, תגדל אותנו ותתן לנו ביטחון, תחושת שייכות, ושמחה. אבל זה לא תמיד פשוט לנו ליצור מערכות יחסים הרמוניות. כאלה שיש לנו מקום להיות מי שאנחנו וגם לאחר יש מקום להיות מי שהוא בלי כל כך הרבה קשיים ודרמות. אם חשוב לך לדעת איך ליצור מערכות יחסים טובות - כאלה שימלאו אותך במקום לרוקן אותך, שווה לקרוא עוד על הקורס הזה.
הנחה

איך יוצאים מהסטרס ביחסים

חינם

ספרון דיגיטלי חינמי שיציג בפנייך את חמש הדרכים האפקטיביות להפחתת המתיחות בזוגיות שלך ובכלל במערכות היחסים שלך בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה. כל כך הרבה אנשים חיים בזוגיות אבל עדיין מרגישים לבד. או שהם נמצאים בקשר של עליות וירידות ופיצוצים תכופים. אם גם לך זה קורה והיית רוצה לדעת מה לעשות עם זה ואיך לשנות את הריטואל הקבוע של מריבות אינסופיות או שתיקות והתנתקות, זה המדריך שיכול לעשות לך סדר בבלגאן ולתת לך את הכלים שיכולים להקל עלייך.
חינם

איך יוצאים מהסטרס ביחסים-הקורס

235 ש"ח (במקום 547)

קורס דיגיטלי שמלווה את הספרון החינמי. הקורס יעזור לך להטמיע את 5 הדרכים שיעזרו לך להפחית את המתיחות בזוגיות שלך ובכלל במערכות היחסים שלך בעזרת שינוי שתעשי בתקשורת (וגם בתודעה). אם חשוב לך לשנות את הריטואל הקבוע של המריבות האינסופיות או השתיקות וההתנתקויות, ואם את רוצה להעמיק את היכולת להטמיע את הכלים של תקשורת מקרבת בחייך, הצטרפי לתוכנית הליווי האינטרנטית שתחדד לך את הדברים שבספרון ותלווה אותך במשך שמונה שבועות כדי שהשפה הזו תוטמע עוד יותר בחיים שלך.
הנחה

להכניס זוגיות חדשה לחיים

48 ש"ח

הדרכה שמיועדת לנשים רווקות שרוצות למצוא חבר לחיים. בהדרכה נדבר על החסמים הפנימיים שגורמים לתקיעות ונראה איך להשתחרר מהם, כדי שתוכלי סוף סוף לאפשר לזוגיות חדשה להיכנס לחיים שלך. זוגיות שתהיה שונה מכל מה שהכרת עד עכשיו... אז אם נמאס לך מדייטים מתסכלים ששוב ושוב לא הולכים לשום מקום, אם אין לך חשק להיות לבד ואת רוצה שותף אמיתי לחיים. אם את מבינה שמשהו עוצר אותך אבל אין לך מושג מה זה - ההדרכה הזו יכולה לתת לך מענה לשאלות עמוקות כדי שתוכלי לשחרר את התקיעות שאת חווה ולהכניס זוגיות נפלאה לחייך.

ליצור את הזוגיות שלך מבפנים

36 ש"ח

תהליך בדמיון מודרך לנשים שרוצות ליצור זוגיות בחייהן. לכל אחת מאיתנו יש חסמים לא מודעים שעוצרים אותנו מלממש את הכמיהות העמוקות שלנו בחיים. לרוב העלאת חסם לא מודע למודע, יכולה לשחרר תקיעות רבת שנים ולעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצים בחיים. תהליך זה יוביל אותך צעד צעד דרך שאלות עמוקות ומשמעותיות שאת יכולה לשאול את עצמך למקום שבו תוכלי "להתעורר" לחסמים החבויים בתוכך ולשחרר את מה שמעכב את הכניסה של זוגיות חדשה ומשמעותית לחיים שלך.

---

---

רוצה ללמוד לחיות בחופש?

אני מזמינה אותך להצטרף לקהילה הצומחת שלי ולקבל חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן