מערכות יחסים

נקודות חיבור

icons1-3

מערכות היחסים שבחיינו הן מקור בלתי נדלה לחוויות של אושר וסיפוק ולפעמים גם לחוויות של כאב, קושי ותסכול. 

ריכזתי כאן חומרי העשרה שיעזרו לך לשדרג את היכולת שלך להתמודד עם האתגרים במערכות היחסים שלך עם עצמך ועם אחרים ולהפוך להיות ה"אומן היוצר" של מערכות היחסים בחייך. 

מזמינה אותך לבחור מהמבחר שמוצע כאן את מה שמושך אותך ולהתחיל ללמוד איך לשפר את מערכות היחסים שלך ואת חייך.

תקשורת מקרבת לבני נוער

580 ש"ח

קורס לבני נוער שיעזור להם להבין איך לשדרג ולטפח את הקשרים החברתיים ולחיות בביטחון עצמי, ביטוי עצמי, חיבור והרמוניה.

אני מניחה שגם אתם יודעים שלהיות בגיל העשרה זה לא דבר פשוט. רוב הילדים בגיל הזה חווים בלבול, לחץ, מאמץ להשתייך, וכמובן תקשורת שהיא לא תמיד מיטיבה. לא איתם ולא עם הסביבה שלהם…

אפילו לאנשים מבוגרים, לא תמיד פשוט לנהל את החיים בהצלחה וליצור מערכות יחסים הרמוניות.. אז אם חשוב לך שבן / בת הנוער שלך יכירו את עצמם לעומק ויחוו יותר שלווה וביטחון, הנה הקורס שיכול לתמוך בדרך שלהם לשם…

איך לריב בלי ליצור משקעים

48 ש"ח

הדרכה זו מדברת על נושא מאוד כאוב ונפוץ בזוגיות – המריבות. בהדרכה נדבר על הדברים שאפשר לעשות כדי לשמר את החיבור וההרמוניה לאורך זמן למרות החיכוכים הבלתי נמנעים שקורים, קרו ויקרו במערכות היחסים שלנו. נדבר על הסיבות שבגללן אנחנו לא יכולים להפסיק לריב לחלוטין (גם אם אנחנו "עושים" תקשורת מקרבת), נבין מה הסיבה למריבות עם בן או בת הזוג (זה אף פעם לא על הכלים בכיור…), מה זה "ריב טוב", איך אפשר לריב נכון ("במקרבת"), ומהם הכלים הכי משמעותיים שיעזרו לך לשמור על מערכות היחסים שלך למרות הקונפליקטים.

אינטימיות מעבר למסך

48 ש"ח

הדרכה שבה תגלו מהם ה"מסכים" שמעוורים אותנו שמונעים מאיתנו לחיות בזוגיות עמוקה, מעצימה ותומכת.

למה כל כך קשה לנו לתקשר באופן בהיר? 

מה יעזור לנו להתגבר על החיכוכים והתסכולים?

ומה אפשר לעשות כדי ליצור תקשורת בריאה ואינטימיות בזוגיות?

הסדנה הועברה במסגרת כנס תודעה בריאה בינואר 2020.

המפתח לאינטימיות בזוגיות

48 ש"ח

אם נמאס לך להרגיש לבד. אם אין לך חוויה שיש  תקשורת אמיתית בזוגיות שלך מלבד תקשורת "פרקטית" יומיומית. 

אם חשוב לך לחוות קשר מספק, מעשיר ועמוק עם בן/בת הזוג שלך. אם היית רוצה קשר שיש בו חברות אמיתית, ושותפות. קשר שיתן לך הרגשה של שייכות, ביטחון, אושר ושמחה – ההדרכה הזו יכולה לעזור לך להבין איך ליצור קרבה חדשה ואפילו אינטימיות בזוגיות בעזרת כלים של תקשורת מקרבת.

'פשוט להתחבר'

{ חינם }

הדרכת המבוא לקורס 'פשוט להתחבר' שבה תלמדו את יסודות התקשורת המקרבת על פי תורתו של דר' מרשאל רוזנברג. תקשורת מקרבת זו גישה או דרך חיים שעוזרת לנו ללמוד איך לדבר כדי למנוע קונפליקטים בחיינו ואיך להעמיק את החיבור עם האנשים הקרובים לנו וליצור בחיינו מערכות יחסים מאוזנות, מזינות ותומכות. כאלה שיעניקו לנו ביטחון, תחושת שייכות, ושמחה. אז אם חשוב לך לדעת איך ליצור מערכות יחסים טובות שימלאו אותך במקום לרוקן אותך, זה הזמן להיכנס להדרכה.

קורס 'פשוט להתחבר'

665 ש"ח במקום 950 ש"ח

אחד הדברים היותר חשובים לנו כבני אדם זה הקשר עם האנשים שסובבים אותנו. אנחנו רוצים לחיות בסביבה תומכת שתזין אותנו, תגדל אותנו ותתן לנו  ביטחון, תחושת שייכות, ושמחה. אבל זה לא תמיד פשוט לנו ליצור מערכות יחסים הרמוניות. כאלה שיש לנו מקום להיות מי שאנחנו וגם לאחר יש מקום להיות מי שהוא, בלי כל כך הרבה קשיים ודרמות. אם חשוב לך לדעת איך ליצור מערכות יחסים טובות – כאלה שימלאו אותך במקום לרוקן אותך, שווה לקרוא עוד על הקורס הזה.

ספר יוצאים מהסטרס ביחסים

{ חינם }

ספרון דיגיטלי חינמי שיציג בפנייך את חמש הדרכים האפקטיביות להפחתת המתיחות בזוגיות ובכלל במערכות היחסים שלך בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה. כל כך הרבה אנשים חיים בזוגיות אבל עדיין מרגישים לבד. או שהם נמצאים בקשר שמתאפיין בעליות וירידות ופיצוצים תכופים. 

אם גם לך זה קורה והיית רוצה לדעת מה לעשות עם זה ואיך לשנות את הריטואל הקבוע של מריבות אינסופיות או שתיקות והתנתקות, הספרון הזה יכול לעשות לך סדר בבלגאן ולתת לך כלים שיכולים להקל עלייך.

קורס יוצאים מהסטרס ביחסים

365 ש"ח במקום 730 ש"ח

קורס דיגיטלי שמלווה את הספרון החינמי 'איך יוצאים מהסטרס ביחסים'. הקורס יעזור לך להטמיע את 5 הדרכים שהוצגו לך בספרון כדי לעזור לך להפחית את המתיחות בזוגיות ובכלל במערכות היחסים שלך, בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה. אם חשוב לך לשנות את הריטואל הקבוע של המריבות האינסופיות או השתיקות וההתנתקויות, ואם היית רוצה להעמיק את היכולת להטמיע את הכלים של תקשורת מקרבת בחייך, אני מזמינה אותך להצטרף לתהליך הזה שילווה אותך במשך שמונה שבועות כדי שהשפה הזו תוטמע עוד ועוד בחיים שלך.

ליצור את הזוגיות שלך מבפנים

36 ש"ח

תהליך בדמיון מודרך לנשים שרוצות ליצור זוגיות בחייהן. לכל אחת מאיתנו יש חסמים לא מודעים שעוצרים אותנו מלממש את הכמיהות העמוקות שלנו בחיים. לרוב תהליך של העלאת חסם מהלא מודע למודע, יכול לשחרר תקיעות רבת שנים ולעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצות בחיים. תהליך זה יוביל אותך צעד צעד דרך שאלות עמוקות ומשמעותיות שאת יכולה לשאול את עצמך למקום שבו תוכלי "להתעורר" לחסמים החבויים בתוכך ולשחרר את מה שמעכב את הכניסה של זוגיות חדשה ומשמעותית לחיים שלך.

להכניס זוגיות חדשה לחיים

48 ש"ח

אם אין לך כרגע זוגיות והיית רוצה למצוא חבר לחיים, זו ההדרכה בשבילך. בהדרכה נדבר על החסמים הפנימיים שגורמים לתקיעות ביצירת זוגיות ונראה איך להשתחרר מהם, כדי שתוכלי סוף סוף לאפשר למשהו חדש להיכנס לחיים שלך. זוגיות שתהיה שונה מכל מה שהכרת עד עכשיו… אז אם נמאס לך מדייטים מתסכלים ששוב ושוב לא הולכים לשום מקום, אם אין לך חשק להיות לבד ואת רוצה שותף אמיתי לחיים. אם את מבינה שמשהו עוצר אותך אבל אין לך מושג מה זה – ההדרכה הזו יכולה לתת לך מענה לשאלות עמוקות כדי שתוכלי לשחרר את התקיעות שאת חווה ולהכניס זוגיות נפלאה לחייך.

ליצור את הזוגיות שלך מבפנים

36 ש"ח

תהליך בדמיון מודרך לנשים שרוצות ליצור זוגיות בחייהן. לכל אחת מאיתנו יש חסמים לא מודעים שעוצרים אותנו מלממש את הכמיהות העמוקות שלנו בחיים. לרוב תהליך של העלאת חסם מהלא מודע למודע, יכול לשחרר תקיעות רבת שנים ולעזור לנו להשיג את מה שאנחנו רוצות בחיים.

תהליך זה יוביל אותך צעד צעד דרך שאלות עמוקות ומשמעותיות שאת יכולה לשאול את עצמך למקום שבו תוכלי "להתעורר" לחסמים החבויים בתוכך ולשחרר את מה שמעכב את הכניסה של זוגיות חדשה ומשמעותית לחיים שלך.

---

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצים גם?

הרשמו כאן בטופס למטה ותקבלו ממני מדי פעם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

three-dots
גלילה לראש העמוד