...

"פשוט להתחבר"

לשיחת ייעוץ, מלאו את הטופס ואחזור אליכם בשמחה

תודה על הרשמתך. אחזור אליך בהקדם האפשרי.

איך תקשורת מקרבת תרמה לשיפור מערכות היחסים של בוגרי הקורס

"מצאתי מקום מואר, שממלל את התחושות העמוקות שלי..."

בעצם הגעתי לקורס בגלל נושא בתקשורת בבית שבער בתוכי ומיד במפגש הראשון מצאתי את מה שחיפשה נפשי!
מצאתי משהו מואר, שממלל את התחושות הכי עמוקות שלי ומתאר אותן בבהירות מרגיעה שכזו. בסופו של דבר קיבלתי יותר ממה שרציתי כי באתי עם מועקה שקשורה בקשר שלי עם הבנות שלי ומצאתי עוד הרבה יותר... למדתי על עצמי, מי אני ומה יש לי בפנים עמוק כל-כך שלא זכרתי. למדתי להיות הרבה יותר מודעת לעצמי ולאחרים, מה שתומך בי, מרגיע אותי ומשפר את הקשר שלי עם הבנות שלי.
הילה, תודה על האמפתיה שגילית כלפיי וכלפי הצרכים האמיתיים שלי באופן נקי ומתחשב. הובלת אותי ביד למצוא את מה שהייתי כל כך זקוקה לו.
כבר יותר טוב לי!
חיה
..............

"אני חיה עם עצמי פחות בקושי ושיפוטיות…"

מה שקרה לי בעקבות הקורס זה שהיום אני חיה עם עצמי פחות בקושי ושיפוטיות ובעיקר הרבה יותר מקשיבה לעצמי ובוחרת, וזה ממש גדול בשבילי כי תמיד שפטתי את עצמי לחומרה ולא ידעתי איך לצאת מהלופ הזה שממש הקשה עלי בכל דבר.
במהלך הקורס חשתי המון קבלה ופתיחות ומה שהיה הכי משמעותי לי זה שהרגשתי שאני יכולה לומר הכל ללא סינון ולדעת שאקבל התייחסות אמיתית ועמוקה.
ליחן
..............

"אנחנו מצליחים לסיים את המריבות הרבה יותר מהר"

הגעתי לקורס בגלל תסכולים וקשיים עם בן זוגי. לאט לאט במהלך הקורס הצלחתי להבין מה גורם לזה שאנחנו לא מצליחים לצאת מהקושי. הבנתי מה אני עושה שמדרדר את המצב וגורם ליותר כעסים וניתוקים בינינו. למדתי איך אני יכולה לעזור לעצמי כשאני נכנסת למחשבות קשות ותגובות קשות ולמדתי איך לדבר איתו אחרת.
הדברים שאמרת בקורס כל הזמן מהדהדים לי בראש - שזה לא שלא יהיו מריבות בכלל אלא שיהיו פחות מריבות ושהן ייגמרו יותר מהר.
אז היום אני באמת רואה איך אם בעבר היינו מתנתקים ולא מדברים ימים, אנחנו פשוט מצליחים לסיים את המריבה והרבה יותר מהר! מדהים איך זה עובד לנו ושאנחנו מצליחים לעשות את העבודה הזו (שהיא ממש קשה :-)).
תודה! הכלים האלה פשוט מדהימים!
טלי
..............

"נפתח לי עולם חדש ולמדתי לחיות בשלום עם עצמי..."

הקורס תרם למודעות שלי באופן מדהים ונפתח לי עולם חדש… זה היה מסע מאלף קודם כל אל תוך עצמי כי למדתי לחיות בשלום עם עצמי - פשוטו כמשמעו. הדבר הכי חשוב שלמדתי זה לא לשפוט אחרים וקצת פחות לשפוט את עצמי ואני כל כך גאה ביכולת הזאת שלי כי כל החיים פעלתי לפי "נכון ולא נכון" וביקרתי את כל העולם ואת עצמי והייתי אלופה במתן עצות - דבר שיצר לא מעט קונפליקטים ביני לבין המשפחה שלי וגם עם החברים שלי.
אז תודה על המסע הזה! מקווה לא לשכוח ולהמשיך לעשות תקשורת מקרבת עוד ועוד :-)
נירה
..............

"חוויה חדשה ומרתקת של התנסות חדשה ולא מוכרת..."

הקורס היה לי מרגש ומסקרן. חוויה חדשה ומרתקת של התנסות חדשה ולא מוכרת של ביטוי עצמי ותרגול נוכחות.
ממפגש למפגש הרגשתי איך אני הרבה יותר רגועה, שלווה ומחוברת לעצמי וגם לבני המשפחה שלי והלב פשוט נפתח!!!
תודה תודה!!!
אבלין
..............

"אחרי שנתיים של ניתוק, התחלתי לדבר עם הבת שלי..."

לפני שהגעתי לקורס, היה נתק נוראי ביני לבין הבת שלי. ברמה כזו שלא דיברנו כמעט שנתיים ואני הייתי גמורה מזה. ממש לא יכולתי לישון בלילות מרוב דאגה וכאב.
היום אני יכולה להגיד בשמחה שאנחנו שוב בקשר, מצליחות לדבר בצורה אחרת לגמרי. היא אומרת לי עד כמה היא מאושרת שאנחנו יכולות לדבר ככה ואיזו הקלה זו בשבילה.
עברנו ריפוי מדהים!!! תודה רבה!
חגית
..............

"תודה על אורך הרוח, על הכנות, על שיחה בגובה העיניים..."

הקורס הזה היה בשבילי עוד דלת אל עצמי, מקום לבסס ולהעמיק את הקשר עם עצמי, עם האנשים האהובים עלי ועם העולם. קיבלתי הרבה כלים ולמדתי איך ליצור חיבור וקרבה לעצמי ולאחרים.
הילה, את כל כך שימחת אותי בבהירות שלך, בנוכחות המיטיבה והאמפתית שלך. מרגישה שממש ראיתי את הלב שלך. תודה ששיתפת אותנו, שהסכמת להיות את. תודה על אורך הרוח, על הכנות, על שיחה בגובה העיניים. את מורה נהדרת, עם חדות ודיוק מעוררי השראה. כל כך שמחה שהזדמן לי לפגוש אותך.
מרים כהן
..............

"מצאתי את הייעוד שלי" וזה ממש הולך איתי מאז..."

כבר בשיעורים הראשונים הסתכלתי עלייך ואמרתי לעצמי "וואו. כזאת מנחה אני רוצה להיות. מצאתי את הייעוד שלי!" וזה ממש הולך איתי מאז. עבורי את השראה להקשבה, סבלנות, יכולת הכלה, יצירתיות, גמישות, אהבה, חיבור עצמי ועמידה מאחורי העקרונות שאת מלמדת אותם. למדתי המון רק מלהקשיב לך. תודה גדולה ♥ מה שאת עושה זו ממש עבודת קודש..
הללי חן
..............

"תודה על הרגישות, ההכלה וההקשבה העמוקה שלך..."

הילה יקרה, תודה על הרגישות, ההכלה, ההקשבה וההבנה העמוקה של כל אחד מאיתנו. נהניתי מאוד מהשמחה, ההומור והאנרגיה החיובית שלך. באהבה והוקרה.
עתליה
..............

"אין לי מילים :-)"

מה אני אגיד? אין לי מילים :-) הייתי בלא מעט סדנאות בחיי. הדרך שבה העברת את הדברים הייתה מרתקת ובהירה. מאוד נהניתי ונתרמתי מהתפיסה המקרבת. זה הוסיף לי לא מעט חלקים חסרים שכבר יש לי מתפיסת הבודהיזם שלמדתי. תודה!!
רחל
..............

"הערך הרב שקיבלתי ילווה אותי עוד הרבה הרבה זמן..."

הילה יקירתי, הערך הרב שקיבלתי בקורס ילווה אותי עוד הרבה הרבה זמן ובכלל החיוך החם שלך נסך הרגשת ביטחון ומלאות ונתן תחושה שהכל אפשרי בקלילות ובאווריריות… תודה לך חברה יקרה.
נטע
..............

"עזרת לי להבין את עצמי ולהתחבר באופן בהיר..."

הילה, המון תודה! מאוד אהבתי את התמיכה שקיבלתי ממך. עזרת לי להבין את עצמי ולהתחבר באופן בהיר ומחודד יותר לצרכים שלי מתוך אמפתיה גדולה, איכפתיות ורוחב-לב. נהניתי מהעדינות, מהדיוק ומהיכולת שלך לראות ולהבין את הדברים לעומקם.
תמר
..............

© כל הזכויות שמורות להילה דוד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן