מתנה מכל הלב במיוחד בשבילך

הי. איזה כיף שהגעת לכאן!

אם הגעת לדף הזה, כנראה שיש מישהו שאוהב אותך ורצה לפרגן לך מתנה שווה במיוחד :-)

כולם יודעים שלחוות את גיל העשרה זה לא דבר קל. הרבה פעמים אנחנו חווים בלבול, לחץ, מאמץ להשתייך, תסכולים סביב הנושא החברתי או בבית עם האחים, עם ההורים ועוד…

לא פשוט.

ובגלל שהכל כל כך משתנה ולא ברור, הרבה פעמים גם התקשורת עם האנשים סביבנו מסתבכת. 

אולי גם לך קורה שלפעמים לא ברור לך מה רוצים ממך, אולי זה מכעיס ומתסכל שיש "עניינים" בבית, עם האחרים, עם ההורים או עם החברים.

אולי הרבה פעמים יש לך את ההרגשה שלא מבינים אותך, או שהכל פשוט יותר מדי עמוס…

אז למרות שכולנו רוצים לחיות בסביבה תומכת שתזין אותנו, תגדל אותנו ותתן לנו ביטחון וחופש. שנרגיש שמקבלים אותנו כמו שאנחנו ושתהיה זרימה, הרבה פעמים יוצא לנו לחוות קושי, ואפילו כאב במערכות היחסים שלנו ואנחנו יכולים להיכנס למריבות וחווים  תסכול אפילו עם האנשים הכי קרובים לנו…

אבל יש דרך שלא הרבה מכירים אותה שנקראת תקשורת מקרבת שיכולה לעזור לנו להפחית את החיכוכים, הקונפליקטים והמתחים סביב התקשורת וכמובן גם את התסכולים.

אז הנה שובר המתנה שלך לקורס התקשורת המקרבת – הקורס שיעזור לך ללמוד איך לנהל מערכות יחסים טובות ותומכות.

מה הנושאים שנלמד בקורס?

מה באמת מנהל את התקשורת שלנו

 נכיר את שלושת המרכיבים ששופכים אור על מה משבש לנו את מערכות היחסים ויוצר קונפליקטים.

מהם ה"מוקשים" שיוצרים קונפליקטים ואיך להימנע מהם וליצור תקשורת טובה יותר

נלמד מה מרחיק ומה מקרב בתקשורת ואיך אפשר להימנע מה"מוקשים" האלה.

מה לעשות עם הביקורת והשיפוטים???

נראה איך אפשר להתמודד עם השיפוטים והביקורת שיש לנו על אחרים (ולאחרים יש עלינו) ולהשתמש בהם כדי להבין את עצמנו הרבה יותר לעומק וכדי להתחבר לאחרים לעומק.

איך לדבר מקרבת? – המודל של מרשאל רוזנברג

נלמד מה לומר כשקשה ואיך להגיב במצבים של מתח או קונפליקט. איך לדבר בלי לפגוע ובלי להאשים ואיך לבטא את עצמנו באופן יעיל וסוף סוף יבינו אותנו.

שלושת המרכיבים שיוצרים תקשורת טובה וזורמת

נלמד איך להתחבר לעצמנו ולהכיר את עצמנו עוד יותר, איך לסטא את עצמנו בביטחון ובפתיחות, ואיך להקשיב ממקום שיאפשר גם לי וגם לאחר להבין אחד את השני.

בקשות בתקשורת מקרבת

נבין למה אנשים לא תמיד נענים לבקשות שלנו גם כשאנחנו "מבקשים ממש יפה". ואיך לבקש באופן שיגדיל את הסיכויים שאנשים ירצו לתת לי את מה שאני מבקש/ת.

מה מרכיב הקסמים שממוסס כל קונפליקט או התנגדות

ונכיר את המפתח החשוב ביותר שעוזר לרכך מריבות וחיכוחים ומייצר קרבה ורכות בינינו גם אם אנחנו לא תמיד מסכימים על הדברים.

מה הקורס ייתן לך?

כדי לקבל את המתנה שלך, יש למלא את הטופס כדי שאוכל לשלוח לך את הגישה לקורס.
שיהיה בהצלחה ובהנאה!

three-dots

מי אני?

HT6A8012-1

נעים להכיר :-) שמי הילה דוד ואני ממש שמחה שהגעת לכאן, כי בכל פעם מחדש כשאני מלמדת (בקבוצות או באופן פרטני), אני רואה את הקסמים שקורים לאנשים בחיים ובמערכות היחסים שלהם וכמובן שאשמח ללוות גם אותך במסע המיוחד והמרתק הזה של שינוי בתודעה, בחיים וביחסים.

חשוב לי לומר שבקורס הזה אני מלמדת כלים נפלאים שעוזרים ליצור מערכות יחסים קרובות יותר ו"לדבר במקרבת", אבל… 

אני גם שמה דגש גדול מאוד על הבנת העולם הפנימי – כי שם הכל מתרחש… 

לתפיסתי, כשאנחנו מתעוררים לסיבות האמיתיות שגורמות לנו לומר או לעשות דברים מסויימים, זה מאפשר לנו לעשות שינוי מהותי גם בתוכנו וגם כלפי חוץ.

כמה מילים על הרקע המקצועי שלי

משנת 2012 אני מלווה ומדריכה אנשים וזוגות שחווים קשיים בתקשורת, בזמני משבר, בתהליכי שינוי, ובצמתים שונים בחיים. בהכשרתי אני מאמנת, מגשרת ומנחה בכירה בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן", NLP Master & Trainer ושותפה לפיתוח הקורס להכשרת מאמנים ומגשרים בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן". 

מערכות יחסים זה אחד הדברים החשובים בחיים בעיני ואני דוגלת במערכות יחסים שיש בהן חופש, עומק וקרבה איכותית. אני לגמרי מאמינה (ויודעת מניסיון) שכל אחד מאיתנו יכול לייצר את זה, אנחנו רק צריכים לרצות וללמוד את הכלים שיעזרו לנו לעשות את זה. 

גלילה לראש העמוד