שפע של הזדמנויות לצמיחה, שיפור וטיפוח איכות החיים

במיוחד בימי הסגר של שנת 2020 - שנת הקורונה

לפני כמה ימים ראיתי טקסט שפרסם קולגה שלי בשם ערן שטרן על התקופה שנכנסנו אליה והצטמררתי.

"בעוד שבמהפכה התעשייתית של המאה ה-19 למדו בני אדם לייצר כלי רכב, כלי נשק, בגדים ונעליים, במהפכה התעשייתית של המאה ה-21 ילמדו בני האדם לייצר את עצמם.

המוצרים החשובים של המאה ה-21 יהיו גופים, מוחות ותודעות. הפער שייפתח בין מי שידעו לייצר גופים, מוחות ותודעות למי שלא ידעו, יהיה גדול אפילו יותר מהפער בין סאפיינסים לבין הניאדרתלים.

במאה ה-21 מי שיקפוץ על רכבת הקידמה ירכוש כוחות אלוהיים, ומי שישאר מאחור – ייעלם." – יובל נוח הררי, מתוך "ההיסטוריה של המחר".

וואוו. כל כך התרגשתי לקרוא את זה וזה כל כך מסביר את התקופה הזאת שאנחנו עוברים ועוברות גם ברמה הקולקטיבית וגם ברמה האישית.

כולנו נאלצנו להתאים את עצמנו לתנאים אחרים, שונים ממה שהיכרנו עד היום. אנחנו נאלצים להיות יצירתיים יותר, רגועים יותר, מחוברים יותר לעצמנו ולסביבה שלנו. אין ברירה. אחרת נשקע בתוך מרה שחורה, חרדות, מחלות ושאר דברים לא נעימים בכלל…

אז עכשיו זה הזמן שלנו להתפתחות, לצמיחה, ליצירתיות כדי ליצור את "הגופים, המוחות והתודעות" שיהיו לנו בעוד אנחנו מתקדמים לעידן הבא של האנושות.

כן. כבר שנים מדברים על עידן הדלי שהאיכות שלו תהיה של חופש, של הליכה עם האמת שלנו (ולא הליכה עם הזרם). עידן של התעוררות וצמיחה, של עצמאות ויצירתיות – כל התכונות הנפלאות של מזל דלי.

אם זה מדבר אלייך והיית רוצה להתפתח ולעשות טרנספורמציה איכותית. אם היית רוצה לעשות צעדים משמעותיים כדי להתחזק מבפנים, לאהוב ולחזק את הגוף שלך, להעשיר את התודעה שלך, לשכלל את היכולות שלך לייצר כסף (ואפילו שפע) ולשכלל את היכולות שלך לנהל מערכות יחסים יציבות יותר, הכנתי לך רשימה של פעילויות חינמיות נהדרות!

ברשימה הזו הכנסתי חומרים מגוונים מאוד שיעזרו לך לפתח את הגוף, המוח והתודעה (וכמובן גם הנפש תגיע איתם :-) – מה שמזכיר לי את המגזין האינטרנטי שהיה לי עם ארנינה קשתן – "להתעורר לרוח, לנפש וגם לגוף" – כמה מתאים לימים אלה…

אז זה הזמן להציץ וליהנות ממה שמתאים לך להיום מתוך השפע הפרוש בפנייך ממש כאן בהמשך – והכל ללא תשלום :-)

money

איך להתנהל כלכלית בזמן משבר

רבים מאיתנו חווים בימים אלה טלטלה ברמה הקיומית. בלבול, דאגה, חוסר וודאות… אנשים רבים לא באמת יודעים מה לעשות… איך לשמור על עצמם ברמה הכלכלית ואיך להבטיח את העתיד הכלכלי שלהם ושל ילדיהם למרות המצב?

העניין הוא, שיש דברים שרובנו לא יודעים בהקשר הזה של התנהלות כלכלית נכונה גם ואולי בעיקר במצבי משבר, כי אף פעם לא לימדו אותנו. 

לא לימדו אותנו שיש עקרונות ברורים שפועלים בהתמדה ובעקשנות ממש כמו חוקי הטבע, ושאם נכיר וניישם את אותם חוקים, הם יוכלו לפעול לגמרי לטובתנו. 

זה מה שגיל אורלי שהוא מומחה ידוע לכלכלת המשפחה חוזר ואומר כבר שנים…

אז ממש השבוע יצא לאור קורס בשם "ממשבר לצמיחה" שבו גיל מסביר איך כל אחד מאיתנו יכול לעבור ממינוס פלוס (ואפילו להכנסה פסיבית), בתוך 100 ימים או פחות. 

כן. זה אמיתי. אני באופן אישי הייתי עדה לזה וראיתי איך אנשים משנים מצב כלכלי מקצה לקצה ויוצאים מזמנים של מתח ומצוקה לתקווה, צמיחה, עשייה ותשוקה.

learn2

איך ליצור תשתית כלכלית רחבה יותר

עוד משהו שקשור בצמיחה כלכלית… לאחרונה בחרתי לעשות עוד שינוי ולהצטרף כשותפה למיזם שעוזר לי לייצר תשתית כלכלית ארוכת טווח דרך שיתוף פעולה עם חברה בינלאומית מעולה (שמשווקת תוספי מזון איכותיים ועוד מוצרים נפלאים שעוזרים לאנשים לטפח את הגוף שלהם).

אם מעניין גם אותך לשמוע איך אפשר להקים במהירות, בהשקעה נמוכה ביותר וללא סיכון עסק חדש ו/או מקור הכנסה נוסף במקביל לעסק קיים או לעבודתך הרגילה וכך להתחיל לייצר לך תשתית כלכלית יותר רחבה, אני מזמינה אותך לשמוע על זה עוד פרטים ואולי אפילו להצטרף אלינו.

16-1.jpg

שיפור וטיפוח מערכות יחסים

מה שאני עושה בשנים האחרונות, זה לעזור לאנשים לשפר את התקשורת שלהם וכמובן גם את מערכות היחסים שלהם. 

בתקופה האחרונה, בגלל הקורונה והלמידה מרחוק, אני מעבירה בזום קורסים שעוזרים לאנשים להבין את עצמם ואחרים ולנהל תקשורת קצת אחרת ממה שהתרגלנו – מה שנקרא 'תקשורת מקרבת'.

אני מזמינה אותך לצפות בהדרכת המבוא החינמית שלי – "למה לי תקשורת מקרבת?" שהתקיימה ביולי האחרון שבה אני מציגה את הגורמים למתחים וקונפליקטים במערכות יחסים, למה כל כך קשה לנו בתקשורת למרות שכולנו "יודעים לדבר" ומה בכל זאת אנחנו יכולים לעשות אחרת כדי ליצור מערכות יחסים מזינות, תומכות ומשמחות.

body

איך לחזק את הגוף ואת המערכת החיסונית

בחודשים האחרונים אני יותר ויותר נותנת הרבה יותר אהבה ותשומת לב לגוף שלי :-) אם עד לא מזמן חשבתי שהגוף שלי יהיה טוב אלי בכל מצב, היום אני יודעת אחרת וברור לי שאם לא אתייחס לגוף שלי בכבוד ואשקיע אהבה ותשומת לב בכלי האדיר הזה שנושא אותי כל חיי, הוא לא יוכל להמשיך לתפקד בצורה שתשמח אותי. 

אז היום אני עושה המון שינויים שמעולם לא הצלחתי להתמיד בהם. אני עושה יותר פעילות גופנית,  התזונה השתנתה ואני הרבה יותר מודעת לדברים שנכנסים לי לגוף, ובנוסף, אני גם לוקחת תוספי תזונה שמטרתם לחזק את המערכת החיסונית שלי והאמת היא שהתחושה שלי השתנתה ללא הכר…

learn1

למידה והעשרה

הלמידה מרחוק הפכה לשגרת חיינו, אז לסיום אני רוצה להציג לך שני מקורות נפלאים שמכילים מגוון של קורסי העשרה בתחומים שונים החל ממיינדפולנס ועד קורסים ללמידת תוכנות כמו אקסל, פאוור פוינט, פרסום בפייסבוק ועוד… 

האחד הוא 'קמפוס' – משרד הדיגיטל הלאומי, והשני הוא האתר של שירות התעסוקה שפתח הרבה קורסים בחינם לקהל הרחב. (אני למשל נמצאת בעיצומה של למידת תוכנת האקסל :-)).

product pict 2

הגשמת חלומות בעידן החדש

עדיין לא מאוחר להצטרף אלי לתהליך החינמי שבו אני מלווה אותך בתהליך ההתכווננות שלך לקראת השנה החדשה שבאה עלינו לטובה (אמן).

אני מאמינה שלתהליכים שיש בהם כוונה יש הרבה כוח ולכן מדי פעם אני יוצרת לי טקסים מעצימים שמאפשרים לי ולתודעה שלי לרכז אנרגיה ולהשיג את הדברים שהלב שלי רוצה…

plonter

'לצאת מהפלונטר' - תהליך מיוחד בליווי יומי של ארנינה קשתן בקבוצת פייסבוק סגורה

מדובר ב-5 ימים עוצמתיים של צלילה משותפת ללמידה מואצת שבה תוכלו להבין (מהלב) למה אנחנו נתקעים בהרגלים חוזרים (שמעצבנים אותנו ומקשים עלינו), להתחבר למה שחשוב לכם באמת ובעיקר ללמוד איך בכל זאת אפשר ליצור שינוי (עם עצמנו, עם היקרים לנו, בעבודה…) ולהתרגש מהגילויים החדשים וההשפעות האפשריות…

אז זה הזמן לבחור לך מכל השפע הזה, להתחיל להעשיר את עצמך במה שהכי מדבר אליך ולהכין את עצמך לתקופה של התפתחות מואצת ומבורכת.

 

מאחלת לך ימים טובים ובריאים!

 

הילה דוד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן