three-dots

שנה בכיף :-)

הטבות מיוחדות לקהילה של טל איתן

שלום! שמי הילה דוד – מאמנת אישית וזוגית ו-NLP Trainer. 

הכנתי לכם כאן הטבות מעולות לקורסים דיגיטליים (חלקם ב-LIVE, חלקם מוקלטים) שיתנו לכם כלים לניהול התקשורת במערכות היחסים שלכם (בעזרת תקשורת מקרבת) וכלים של התפתחות אישית והגשמת חלומות כדי שתוכלו לפתוח את השנה בכיף :-).

שימו לב! כל הקורסים במחירים מיוחדים ליריד שנה בכיף עם קוד הקופון – #שנהבכיף

'רוחות של שינוי'

איך להניע שינוי בחיים שלך ולהתחיל לחיות ברוגע ומתוך תחושת שלמות פנימית. - ספר דיגיטלי במתנה מאת הילה דוד. בספר זה תמצאו את הסיבות שמונעות מאיתנו לעשות שינוי, איך אפשר להתגבר על הפחדים, אפשר ליצור איזון בחיים, ולהעז ליצור את השינוי בחיים שאנחנו כל כך רוצים…
חינם

'איך יוצאים מהסטרס ביחסים'​

ספרון הדרכה חינמי מאת ארנינה קשתן והילה דוד. ספרון דיגיטלי זה מיועד לזוגות שלא מצליחים לצלוח בשלום את אי ההבנות והחיכוכים ביניהם וחווים מתחים בלתי פוסקים. בספרון זה תמצאו 5 דרכים אפקטיביות להפחתת הסטרס בחיים ובמערכות היחסים בעזרת שינוי בתקשורת ובתודעה.
חינם

יוצאים מהסטרס ביחסים

תוכנית מיוחדת ליצירת שינוי בתקשורת הזוגית

אם הזוגיות שלך סובלת מטלטלות או חיכוכים תכופים ואפילו אם "רק" חשוב לך לשפר את התקשורת ולייצר יותר הבנה וזרימה ביניכם, אני מזמינה אותך לתהליך שיעזור לך להוריד את רמות המתח, להתחיל לדבר אחד עם השני ממקום אחר, ולהיות השותפים לחיים שרציתם להיות כשהחלטתם לחיות יחד. 

בתהליך המיוחד הזה לזוגות תקבלו כלים בתקשורת מקרבת שיאפשרו לכם להתחבר לבן או בת הזוג שלכם הרבה יותר לעומק ולחוות קרבה ואפילו אינטימיות הולכת וגדלה (וכמובן שאפשר לצפות בקורס בלי בן/בת הזוג, כי  מספיק שצד אחד משתנה – וכל מערכת היחסים משתנה).

מחיר מלא: 730 ש"ח | מחיר מבצע: 438 ש"ח

מחיר שנה בכיף :-) 

60% –  292 ש"ח

קוד הקופון שלך: #שנהבכיף

פשוט להתחבר

קורס אינטרנטי ללימודי תקשורת מקרבת (ב-LIVE)

אם היית רוצה לדעת איך לנהל את מערכות היחסים שלך וליצור מצב שבו הן ממלאות אותך ולא מרוקנות אותך, ואם ברור לך שכלים של תקשורת (מקרבת) יכולים מאוד לתרום לך בדרך לשם – אני מזמינה אותך להצטרף אלי לקורס אינטרנטי שיועבר בשידור חי במערכת הזום.

בקורס אני אלמד כלים מגוונים בתקשורת מקרבת שיעזרו לך לשדרג ולטפח את הזוגיות ו/או ההורות שלך ולהתחיל לחיות מתוך הרבה יותר חיבור, זרימה, והרמוניה עם האנשים הכי חשובים בחיים שלך.

מחיר מלא: 950 ש"ח | מחיר השקה: 665 ש"ח

מחיר שנה בכיף :-)

50% הטבה – 475 ש"ח

קוד הקופון שלך: #שנהבכיף

התחדשות עסקית

תהליך התכווננות מיוחד לבעלי עסקים קטנים
שיעזור לכם לפתוח את השנה הכי טובה EVER!
קורס אינטרנטי (ב-LIVE)

רגע אחרי סיום הקיץ המהביל ובפתחה של שנה חדשה, אני מזמינה אותך  להצטרף אלי לתהליך של התכווננות ליצירת שנה משגשגת והגשמת חלומות. אם חשוב לך לעשות ריסטארט למערכת, להכניס משב רוח רענן לעסק שלך ולפתוח שנה חדשה עם אנרגיה גבוהה, אני מחכה לך כאן מעבר לקליק.

מחיר מלא: 950 ש"ח | מחיר השקה: 665 ש"ח

מחיר שנה בכיף :-)

50% הטבה – 475 ש"ח

קוד הקופון שלך: #שנהבכיף

להתעורר לשנה חדשה

תהליך התכווננות מיוחד לנשים לקראת השנה החדשה
קורס אינטרנטי (ב-LIVE)

התהליך מיועד לנשים שרוצות להעלות אנרגיה, להתחבר לכוחות שלהן ולפתוח שנה מ-ע-ו-ל-ה של חופש והגשמת חלומות!

רוצה להכניס משב רוח רענן לחייך? לעשות שינוי ולהגשים חלומות? – אני מזמינה אותך להצטרף אלי לתהליך של התכווננות פנימית עמוקה שתעזור לך ליצור לעצמך שנה משגשגת ולהגשים את חלומותייך בכל תחומי החיים – בזוגיות, בהורות, במצב הכלכלי או אפילו הבריאותי, אני מחכה לך ממש כאן מעבר לקליק.

מחיר מלא: 950 ש"ח | מחיר השקה: 665 ש"ח

מחיר שנה בכיף :-)

50% – 475 ש"ח

קוד הקופון שלך: #שנהבכיף

three-dots

מי אני?

נעים להכיר :-)

שמי הילה דוד ואני ממש שמחה שהגעת לכאן ועוד יותר אשמח אם אראה אותך באחת מהתוכניות שאני מציעה לך כאן, כי בכל פעם מחדש כשאני מעבירה תהליכים (בקבוצות או באופן פרטני), אני רואה את הקסמים שקורים לאנשים בחיים שלהם ובמערכות היחסים שלהם וכמובן שאשמח ללוות גם אותך במסע המיוחד והמרתק הזה של שינוי וצמיחה בחיים וביחסים.

me6

קצת על הרקע המקצועי שלי – בשנים האחרונות אני מנהלת את הקורסים במרכז מיתרים (המרכז ללימודי א.מ.ת) שבו אני גם מנחה בכירה ושותפה לפיתוח הקורס להכשרת מאמנים בגישת תקשורת מקרבת ו"המצפן".

משנת 2012 אני מלווה ומדריכה אנשים ובעיקר נשים בתהליכי שינוי, צמיחה ושיפור התקשורת הבין אישית. מאמנת אישית וזוגית מוסמכת. מגשרת ומנחה בגישת תקשורת מקרבת והמצפן, בוגרת לימודי NLP ודמיון מודרך ומייסדת שותפה של "להתעורר לרוח, לנפש וגם לגוף" – שעוסק בפיתוח מוצרי מידע להתפתחות אישית והתעוררות התודעה.

מחכה לך ב-ה-ת-ר-ג-ש-ו-ת…

© כל הזכויות שמורות להילה דוד

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן