'פשוט להתחבר'

תוכנית שמזמינה אתכם פשוט להתחבר ולקבל השראה משיחות עם אנשים מרתקים על החיים.

ברוכים הבאים לתוכנית האירוח 'פשוט להתחבר' שבה תוכלו פשוט להאזין לשיחות על נושאים שונים של חיים…

שיחות על רגשות, ופחדים, על מחשבות ותקוות. 

שיחות על מערכות יחסים, על חופש, על התפתחות אישית ורוחנית, על אורח חיים בריא והוליסטי ועוד…

מטרת התוכנית היא לתת לכם השראה ולעודד אתכם להתחבר ליכולת האדירה שלכם לחיות את החיים שאתם רוצים וליצור מערכות יחסים הרמוניות ומכבדות עם הנפש שלכם, עם התודעה שלכם, עם הגוף שלכם, עם האנשים סביבכם, ועם העולם שסביבכם.

שלום. שמי הילה, מומחית לתקשורת לא אלימה (תקשורת מקרבת). יועצת זוגית ומגשרת. מנחה קורסים וסדנאות להתפתחות אישית ולימודי תקשורת מקרבת.

אף פעם לא הייתי אדם שרואה שחורות ותמיד ידעתי לראות את הטוב שבכל מצב. זה מה שעזר לי לצלוח זמנים מאוד מורכבים בחיים. 

עם זאת, בימים אלה של קושי וקיטוב, אני שמה לב שאני חווה קושי הולך וגדל ושמשהו בי יותר ויותר רוצה להביא קול אחר. קול עדין יותר ופתוח שיחבר אותנו אל שדה הלב. קול שיעזור לנו להתחבר אל משהו שהוא מעבר לדעות ולמחשבות – מקום שיש בו הרבה יותר שקט, פשטות וחיבור אנושי.

את השנים האחרונות אני מקדישה להפצת הגישה הלא-אלימה ואני עוזרת לאנשים שאיבדו את הדרך ליצור חיים טובים, מחוברים ורגועים יותר. לאחרונה החלטתי גם ליצור את התוכנית 'פשוט להתחבר'. בתוכנית אני מתארחת ומארחת מורים, מטפלים, חוקרים, מומחים בתחומם וגם תלמידים ואנשים אמיתיים שעשו תהליכים עמוקים ועברו חוויות חיים מיוחדות.

בפרקים השונים אני מדברת על נושאים שמעסיקים אותי, על מערכות יחסים, על ההתמודדויות שהיו לאורחים שלי עם עצמם ועם אחרים, על חוויות חיים משמעותיות, לאן חוויות אלה לקחו אותם ומה הם למדו מהן ובכלל מהתהליך המופלא הזה שנקרא החיים.

אני מקווה שדרך הסיפורים שתיחשפו אליהם ודרך הנושאים שנדבר עליהם, תוכלו לקבל השראה, לשאול שאלות, להסתכל על הדרך שלכם אחרת ואולי אפילו לרצות ליצור עולם שיהיה בו טוב יותר לכולנו…

מוזמנים ליהנות מהשיחות כאן בהמשך הדף.

באהבה רבה,

הילה דוד

פרק #9 – על שדות אנרגיה ותקשורת

שיחה עם איריס שביט – יועצת עסקית בגישת העיצוב האנושי איריס שביט היא מאמנת מוסמכת לזיהוי התשוקות והגשמת הייעוד וכיום היא עוזרת לאנשים להתחבר אל גדולתם האינסופית ולעזור להם להגיע

להאזנה לשיחה»
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצים גם?

הרשמו כאן בטופס למטה ותקבלו ממני מדי פעם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

גלילה לראש העמוד