לחיות בחופש, בריאות והגשמה

ברוכים וברוכות הבאות למרחב לצמיחה, מודעות וחופש.

כאן תוכלו למצוא קורסים, ספרים דיגיטליים ומדיטציות בחינם ובתשלום שיעזרו לכם לטפח את עצמכם, את הבריאות שלכם ואת מערכות היחסים שלכם, כדי ליצור את החיים שחלמתם עליהם!

ברוכים וברוכות הבאות למרחב לצמיחה, מודעות וחופש.

כאן תוכלו למצוא קורסים, ספרים דיגיטליים ומדיטציות בחינם ובתשלום שיעזרו לכם לטפח את עצמכם, את הבריאות שלכם ואת מערכות היחסים שלכם, כדי ליצור את החיים שחלמתם עליהם!

bird-icon

מערכות היחסים שלנו הן הבסיס לתחושות הביטחון, השייכות והאושר של רובנו. מחכים לכם כאן חומרי העשרה שיעזרו לכם לדעת איך לנהל את מערכות היחסים שלכם באופן מיטבי לפי גישת תקשורת מקרבת (Non Violent Communication) וגישות נוספות.

bird-icon4

בלי מודעות עצמית וחיבור לרוח, (בשבילי) זה לא באמת יכול לעבוד… בחלק זה של האתר תמצאו חומרי העשרה מרתקים על פיתוח מודעות, פתיחת התודעה ורוחניות. תוכלו לקבל כאן השראה וללמוד איך לנהל את חייכם ממקום נוכח, מאוזן, שליו ומשוחרר הרבה יותר.

bird-icon1

שפע, הגשמה – מי לא רוצה לחוות את זה? כאן תוכלו להתחבר לרעיון ששפע והגשמה הם דברים שיכולים להיות בהישג יד של כל אחת ואחד מאיתנו. ושכל מה שאנחנו צריכים לעשות זה ללמוד איך לפתוח את התודעה שלנו לשפע ולהתחיל לחוות אותו בחיים שלנו ובגדול!

hila

נעים להכיר

שמי הילה ואני מדריכה לחיים של חופש והגשמה

בשנים האחרונות אני עוזרת לאנשים ולזוגות להתקרב לעצמם ולאחרים בעזרת כלים של תקשורת מקרבת, NLP, תפיסות רוחניות שונות ועוד… 

חלק גדול מזמני אני מלמדת זוגות לתקשר אחרת ולצלוח קונפליקטים כדי שיוכלו לחזור לחיבור ואפילו לאינטימיות. בנוסף, יש לי עוד תשוקה גדולה (ואפילו שליחות), לעזור לנשים לגלות את העוצמה הפנימית שלהן, להתחבר לעצמן ולאחרים, לאהוב את עצמן, לקבל את עצמן כמו שהן וליצור חיים שיש בהם שלווה, חופש פנימי ומשמעות.

קורס יוצרים מציאות חדשה

איך לצאת מהסטרס ביחסים...

איך לריב בלי לצבור משקעים

פשוט להתחבר מבוא לתקשורת מקרבת

רוצה ללמוד לחיות בחופש?

מזמינה אותך להצטרף למנויי המגזין החינמי שלי 'נקודות' שמפעם לפעם מקבלים חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

התעוררות רוחנית

מה זו התעוררות רוחנית? מה אנשים עוברים כשהם חווים התעוררות שכזו?  למה לצפות ואיך אפשר להתמודד עם זה בצורה טובה? בפוסט הזה אנסה לענות על השאלות האלה ואולי

להמשך קריאה»

נשמות תאומות

מהן נשמות תאומות תפיסות רבות מחלקות את הנשמות למשפחות ולסוגים. יש חברי נפש, יש אנשים שהם ממשפחת הנשמה שלך ויש דבר כזה שנקרא נשמה תאומה. מה זה אומר

להמשך קריאה»

איך ליצור איזון בחיים

רובנו חיים בחיים של סערה מתמדת, של קצב חיים אינטנסיבי, של המון עשייה. המוח והחשיבה ה"רציונלית" שולטים על חיינו ואנחנו במשך שנים קידשנו אותם. למוח יש קצב משלו.

להמשך קריאה»