מודעות ורוחניות

נקודת איזון…

icons-2

כדי להכניס חופש ושמחה חיינו, חשוב לפתוח את המודעות שלנו לדברים חדשים ולדברים ישנים שטמונים בנו עמוק פנימה ולהכניס תפישות רוחניות עתיקות כדי לאפשר לכל הזרימה הזו להיכנס לחיינו ולהעשיר אותנו בחיים מלאים ומאושרים.

מאחלת לך תהליך משחרר עם הכנסת הרוח לחייך.

איך לעשות שינוי בחיים

48 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם היית רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה ובחירה - ההדרכה הזו היא בשבילך.

רוחות של שינוי

חינם

ספרון דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספרון זה תמצאו את הסיבות שעוצרות אותנו מלעשות מה שהיינו רוצים. תלמדו איך ליצור איזון בחיים ואיך להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלכם כדי שתוכלו לחיות את החיים שהייתם רוצים לעצמכם.
חינם

4 הסכמות מהלב

חינם

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן שבה תכירו את הסיבות שבגללן רוב ההבטחות שלנו לעצמנו נכשלות. תתוודעו לכוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיעות על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זה לא חולשה ואיך לעשות זאת בלי להיפגע, ומה הסוד שיעזור לך לעמוד בהבטחותיך לעצמך.
חינם

רוצה להצטרף לניוזלטר שלנו?

מלאי את הטופס כאן למטה

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן