מודעות ורוחניות

נקודת איזון

icons-2

כדי להכניס חופש ושמחה חיינו, חשוב לפתוח את המודעות שלנו לדברים חדשים ולדברים ישנים שטמונים בנו עמוק פנימה ולהכניס תפישות רוחניות עתיקות כדי לאפשר לכל הזרימה הזו להיכנס לחיינו ולהעשיר אותנו בחיים מלאים ומאושרים.

מאחלת לך תהליך משחרר עם הכנסת הרוח לחייך.

איך לעשות שינוי בחיים

48 ש"ח

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. אם את רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים שמעכבים אותך ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה וחופש בחירה - ההדרכה הזו היא בשבילך.

רוחות של שינוי

חינם

ספר דיגיטלי מרהיב מאת הילה דוד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. בספר זה תוכלי לקרוא על הסיבות שעוצרות אותנו מהגשמה עצמית וחיים מלאים ומאושרים. תלמדי מה יעזור לך ליצור איזון בחיים שלך ואיך תוכלי להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלך כדי שסוף סוף תוכלי להרגיש שלמה ומסופקת ולחיות את החיים שאת רוצה.
חינם

4 הסכמות מהלב

חינם

הדרכה אינטרנטית מאת ארנינה קשתן שבה תכירו את הסיבות שבגללן רוב ההבטחות שלנו לעצמנו נכשלות. תתוודעו לכוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיעות על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זה לא חולשה ואיך לעשות זאת בלי להיפגע, ומה הסוד שיעזור לך לעמוד בהבטחותיך לעצמך.
חינם

רוצה ללמוד לחיות בחופש?

אני מזמינה אותך להצטרף לקהילה הצומחת שלי ולקבל חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי

three-dots
  • פולג 51, ראש העין
  • hila@2chance.co.il
  • 054-4603148
דילוג לתוכן