Abundance

שפע והגשמה

3

חומרי העשרה על שפע והגשמה

שפע והגשמה הם חלק ממקורות האושר של בני האדם בפלנטה הזו.

ואם הכל זה אנרגיה, אזי גם שפע זו אנרגיה שיכולה להיכנס לחיינו אם נדע לפעול עם חוקי היקום באופן הרמוני ובזרימה.

כאן תוכלי למצוא חומרים שיעזרו לך להתחבר למשמעות השפע וההגשמה בפריזמה רוחנית שעובדת עם חוקי היקום.

איחולים של זרימה של שפע והגשמה לחייך!

'רוחות של שינוי'

ספר דיגיטלי מרהיב מאת הילה מעין דויד שעוסק בהתפתחות אישית ויצירת איזון בחיים. ספר זה מדבר על הסיבות שעוצרות אותנו מהגשמה עצמית וחיים מלאים ומאושרים. 

הוא יעזור לך להבין מה יכול לאפשר לך ליצור איזון בחיים שלך ואיך להתחבר למקורות העוצמה והתשוקה שלך כדי שסוף סוף תוכל.י להרגיש סיפוק ותחושת שלמות פנימית ולחיות את החיים שלך בדיוק כפי שהיית רוצה לחיות אותם.

38 ש"ח

'להתעורר לשנה חדשה'

זה קורה פעם בשנה – תוכנית התכווננות מיוחדת לנשים לקראת תחילתה של שנה חדשה. 

אם את רוצה להתחבר לכוחות שלך, להעלות אנרגיה, ולהתחיל שנה חדשה ברגל ימין, אני מזמינה אותך לתהליך התכווננות עמוק שיעזור לך להכניס משב רוח רענן לחייך ולצעוד לעבר הגשמת החלומות שלך (או לפחות לעבר הגשמת חלק מהם :-))

1400 ש"ח

840 ש"ח

'להדליק את האור'

'להדליק את האור' – תוכנית מיוחדת לנשים שמחפשות משמעות עמוקה לחיים. אם חשוב לך להתחבר לכוחות שלך, לעוצמה הפנימית ולמשמעות העמוקה של חייך. אם את רוצה לחיות ביותר ויותר חופש פנימי וחיצוני, להיות בנוכחות מלאה  ולממש את עצמך בלי לפגוע במערכות היחסים החשובות בחייך – הצטרפי אליכדי שנוכל להדליק את האור שלך יחד.

1400 ש"ח

840 ש"ח

איך לעשות שינוי בחיים

אם חשוב לך לעשות שינוי בחיים והיית רוצה לדעת מה מונע ממך לעשות אותו ולמה לפעמים התקיעות הזאת נמשכת שנים. 

אם היית רוצה להבין איך להתמודד עם התקיעות, איך להתגבר על הפחדים  שמעכבים אותך ולהתמלא השראה כדי להפסיק להתפשר ולחיות את חייך מתוך תשוקה, שמחה וחופש בחירה – ההדרכה הזו היא ממש בשבילך.

48 ש"ח

בדרך למטרה

אם יש לך מחשבות לעשות שינוי בחיים או שחשוב לך להשיג משהו אבל הדברים לא כל כך זזים…  אולי כבר עשית צעדים ראשונים בדרך לדברים שחשובים לך, אבל היית רוצה להעצים את התהליך כדי להגיע למטרה שלך הרבה יותר מהר ובקלות – זו ההדרכה בשבילך. 

בהדרכה הזו נראה מהן הסיבות העמוקות לחוויות התקיעות שלנו בחיים, למה אנחנו נשארים כל כך הרבה זמן באותו מקום, מה בולם אותנו או מאט את ההתקדמות שלנו, ואיך להתגבר על הפחדים והמחסומים כדי להתחיל לחיות את החיים שלנו באופן מלא – בדיוק כמו שאנחנו רוצים לחיות אותם.

48 ש"ח

4 הסכמות מהלב

הדרכה אינטרנטית מיוחדת מאת ארנינה קשתן (מייסדת מרכז מיתרים ומורתי האהובה) שבה היא מציגה את הסיבות שבגללן רוב ההסכמים שלנו עם עצמנו לא יוצאים לפועל, מהו כוח-הריפוי החזק ביותר ואיך להשתמש בו, איך מה שאנחנו אומרים לעצמנו משפיע על החיים שלנו (לרוב לרעה). למה לבקש זאת לא חולשה (ואיך בכל זאת לבקש בלי להיפגע), ומה הסוד שיעזור לך סוף סוף לעמוד  בהסכמים שלך עם עצמך.

{חינם}

סיפורו של עץ הבמבוק

ואם כבר מדברים על הגשמה, אז יש הרבה אנשים שמתארים תסכול עמוק על כך שהם "תקועים" ולא מגשימים את עצמם. 

מה שחשוב לי לומר הוא שלפעמים לוקח לנו זמן לפרוץ ולהגשים את עצמנו, כי משהו בתוכנו "מכין את עצמו" לדבר הבא שלנו. אני מאמינה שאם נהיה בסבלנות והקשבה, אולי נוכל להרגיש את הצמיחה, גם כשהיא מאוד חבויה מתחת לפני השטח.

מזמינה אתכם לצפות בסרטון הבא כדי לקבל השראה וגם אולי הבנה חדשה על דרכי הצמיחה שלנו כבני אדם.

Join Me

יותר מ-10,000 חברים בוחרים לקבל ממני למייל כלים ורעיונות שנותנים השראה לחיים של חיבור, חופש ושלווה פנימית.

רוצה לקבל למייל שלך סדרת טיפים מעולים לניהול תקשורת בין אישית ומערכות יחסים?

אני מזמינה אותך להירשם כאן בטופס ולקבל את סדרת הטיפים מעולם התקשורת המקרבת וגם חומרי העשרה בנושאים של מודעות, הגשמה אישית, מערכות יחסים ויצירת חופש פנימי.

גלילה לראש העמוד